banner461
banner195

Nevşehir'de Darp Edildiğini İddia Eden Vatandaş Polisten Şikayetçi Oldu

Nevşehir’de Hafta sonunda oynanan Göre- Kapadokya Göreme spor maçında bir polis tarafından darp edildiğini iddia eden Göre spor yöneticisi polisten şikayetçi oldu.

Nevşehir'de Darp Edildiğini İddia Eden Vatandaş Polisten Şikayetçi Oldu
27 Ocak 2015 Salı 19:06

banner143
banner134
 Nevşehir’de Hafta sonunda oynanan Göre- Kapadokya Göreme spor maçında bir polis tarafından darp edildiğini iddia eden Göre spor yöneticisi polisten şikayetçi oldu.

Nevşehir 1. Amatör Lig de hafta sonunda oynanan Göre spor – Kapadokya Göreme spor maçında bir polisin kendisini darp ettiğini iddia eden Göre spor yöneticisi Ahmet Ceylan polisten şikayetçi oldu. Ceylan yaptığı açıklamada, ‘’ Hafta sonunda oynamış olduğumuz Göreme spor maçında futbol topu saha dışında çıktı. Bende saha dışına çıkan futbol topunu orada bulunan bir çocuktan getirmesini istedim. Sonra orada bulunan polisler çocuğun elinden futbol topunu aldılar. Sonrasında ise polis memurlarından topu alabilir miyim diye seslendim. Polis memuru ise bana bağırma diye karşılık verdi. Bağırmadığımı maç topu olduğu için oyunu acele ettirmek istediğimi söyledim. Sonra yanıma yaklaşarak polis memurunun biri elimi tuttu. Diğer polis memuru ise jop ile bana vurdu. Sonrasında ise yere yat dedi. Bende yatmam için bir sebep sordum. Yatırmadı bu kez ekip arabasına doğru götürdü. Bende ekip arabasına giderken bu yaptıklarının kayıtsız kalmayacağını hakkımı her türlü arayacağımı ifade ettim. Daha sonra ise bende kendisinden sicil numarasını istedim. Daha sonra ise bende gerekli hukuki şikayetlerimden bulunarak hakkımı aramaya başladım. Hastaneden ise polisin beni darp etmesi nedeniyle bir de rapor aldım. Yetkililere buradan bir kez daha sizin aracılığınız ile sesleniyorum. Tarafları yatıştırması gereken polis memuru ortada hiç bir şey yokken kolluk kuvvetliğinin vermiş olduğu güç ile vatandaşı mağdur etmesinler.  Ben aynı zamanda Nevşehir Amatör Spor Kulüpler Federasyonu yöneticisiyim. Ben orada tabi ki herşeyin dostluk içinde bitmesini isterim. Ancak her zaman istenilen güzellikleri zaman zaman yaşayamıyoruz’’ sözlerine yer verdi. 


Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yalansız - 3 yıl önce
öyle bir anlatım var ki ben topu istedim bana bağırma dedi jopladı ya arkadaş o kadar polis var her gün böyle psikopatça görev yapsalar dövülmedik adam kalmaz ortada biraz gerçekçi olalım ayrıca polisin söz hakkı yok diye atıp tutmayı bırakalım...gerçekler sadece..
Avatar
hisar - 3 yıl önce
yaw arkadaş her zaman aynı amatör maç sonuçda eski yöneticiler kalmadığından bu hale gelio! milletin polisin hiç suçu onlarında sabrı taşıo artık gençler çok dik kafalaı centilmenlik bitti her maçta vukuat kavga
Avatar
Ahmet - 3 yıl önce
hisar yorumcusu arkadas sen nerenle haber okuyorsun ???