banner461
banner195

Nevşehir'de Engelli Mülteci Çocuklara Devlet Eli

Nevşehir'de ilk kez FİB Haber.Com da gündeme taşıdığımız boğazı delik Afganlı mülteci ailenin çocukları Muhammed'in diğer üç engelli kardeşleri için Nevşehir Valiliği tarafından Aileye Devletin şefkatli eli değdi.

Nevşehir'de Engelli Mülteci Çocuklara Devlet Eli
04 Ocak 2016 Pazartesi 15:57

banner143
Doğuştan Dört Çocuğuda Hasta Olan Afganlı Aileye Devlet Yardım Elini Uzattı
İlgili Galeriye Git
banner134
İlk kez www.fibhaber.com da gündeme taşıdığımız ve Nevşehir halkının el birliği ile yardımcı olduğu Afganlı aile için gıda ve eşya teminin sağlanmasının ardından şimdi de Ailenin 4 çocuğunun sağlık problemlerinin çözümü için Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'ın talimatı ile Nevşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Muhammet Çömçe, beraberinde sağlık ekipleriyle birlikte bu Aileyi evinde ziyaret ederek sağlık taramasından geçirdiler.

Daha sonra yapılan kontrollerin ardından Genel sekreter Çömçe nezaretinde Afganlı ailenin engelli dört çocuğuda Nevşehir Devlet Hastanesi çocuk bölümünde yatışı sağlandı.

Engelli 4 çocuğun ebeveynleri Afganlı aile ise göz yaşları içerisinde Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Muhammet Çömçe'ye Türkiye Cumhuriyetine ve Nevşehir halkına  ilgileri için teşekkür etti.
Bizde www.fibhaber.com olarak Ev sahipliği ve sağ duyuları için Nevşehir halkımza ve Değerli Valimiz Sayın Mehmet Ceylan ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Muhammet Çömçe'ye teşekkürlerimiz sunuyoruz.Allah razı olsun...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.