banner461
banner195

Nevşehir’de Final Four Heyecanı Bu Akşam Dev Ekranda!

Turkısh Airlines Euro League’ de ki tek Türk temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş’ un, Final Four ilk maçında Litvanya temsilcisi Zalgiris Kaunas ile oynayacağı karşılaşma, bu akşam saat:19.00 da Nevşehir Belediyesi tarafından Diriliş Meydanında kurulacak dev ekrandan vatandaşlara izlettirilecek.

Nevşehir’de Final Four Heyecanı Bu Akşam Dev Ekranda!
18 Mayıs 2018 Cuma 13:01

banner143
banner134

Turkısh Airlines Euro League’ de temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş’ un, Final Four ilk maçında Litvanya temsilcisi Zalgiris Kaunas ile 18 Mayıs 2018 Cuma günü oynayacağı karşılaşma, Nevşehir Belediyesi tarafından Diriliş Meydanında kurulacak dev ekrandan vatandaşlara izlettirilecek.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen yaptığı açıklamada, Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’da 18 Mayıs 2018 Cuma günü saat 19.00’de başlayacak Fenerbahçe Doğuş- Zalgiris Kaunas müsabakasının, Nevşehir Belediyesi tarafından Diriliş Meydanı’nda kurulacak dev ekran ile basketbol severlerin izlemesine imkan sağlanacağını belirtti.

Seçen, karşılaşmayı izleyecek vatandaşlar için de yine Nevşehir Belediyesiekiplerince  iftariyelik dağıtımının da yapılacağını ifade etti.

O gün tüm Nevşehir Sarı-Laciverte boyanacak....

Fenerbahçe Doğuş-Zalgiris Kaunas

Tarih:18 Mayıs 2018 Cuma

Yer: Diriliş Meydanı

Saat: 19.00


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.