banner461
banner195

Nevşehir'de Gündüz Çiğ Köfteci, Gece Disko Operasyonu

Nevşehir’de gündüz çiğ köfte ve döner satılan bir işyerinin, gece saatlerinde içkili eğlence mekanı olarak kullanıldığı ortaya çıktı.

Nevşehir'de Gündüz Çiğ Köfteci, Gece Disko Operasyonu
01 Kasım 2014 Cumartesi 23:58

banner143
banner134
Dün akşam geç saatlerde 155 hattına yapılan ihbar ve şikayetler üzerine Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü harekete geçti. Nevşehir merkez Yeni Mahalle Nar Caddesi üzerinde bulunan, gündüz çiğ köfte ve döner satılan bir işyerinin alt katlarına, hava karardıktan sonra çok sayıda insanın geldiği, yüksek sesle müzik çaldıkları, gürültü yaptıkları ve içki içtikleri yönünde şikayetler gitti.

Yapılan ihbarlar üzerine Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, M.K.’nin işlettiği dükkanı bir süre gözetledi...

Gece ilerleyen saatlerde giriş kapısının açılması için yaptıkları çağrıya cevap alamayan ekipler, kapıyı kırarak içeriye girdi.

Dükkanın Giriş katı altında bulunan iki katta Türk, Afgan, İran ve Iraklı oldukları saptanan 28 kişilik, kadın ve erkeklerden oluşan grubun yüksek sesli müzik eşliğinde içki, nargile ve sigara içerek dans edip alem yaptıkları görüldü.

Daha sonra Ruhsatı da bulunmadığı belirtilen işyerinde alem yaptığı belirtilen 28 kişi, kimlik işlemlerinin ardından kapalı mekanda sigara içiminden dolayı idari işlem yapılarak serbest bırakıldılar. İşyeri sahibi M.K. hakkında ise ruhsatsız mekanda çalışma, sigara ve alkollü içki servisi suçlamalarıyla kanuni işlem yapıldığı bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
furkan - 4 yıl önce
yazıklar olsuun
Avatar
irkek - 4 yıl önce
adam bı haber etmez mı be nerdeymiş bu akp gelelı bı eglence yerı bırakmadılar
Avatar
NEVŞEERLİ - 4 yıl önce
biye bizim haberimiz yokya böyle bir ortam nasıl kaçırılır yazı koldu kaçırdık .....
Avatar
Narlı - 4 yıl önce
yerin Altın'da da huzur yok.
Avatar
Mustafa - 4 yıl önce
Nevşehir'de daha neler oluyorda bizim sonradan haberimiz oluyor
Avatar
saffet - 4 yıl önce
dükkanın adı ney yazında bilelim iyiyi kötüyü