banner461
banner195

Nevşehir'de Her gün 1500 kişi iftar yapacak

Nevşehir Belediyesi’nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, bu yıl Modern Pazar Yeri altındaki salonda kurulacak Nevşehir Belediyesi’nin hayırsever vatandaşların desteği ile organize ettiği iftar sofrası, Ramazan ayı boyunca vatandaşlar iftarları açma imkanı bulacaklar.

Nevşehir'de Her gün 1500 kişi iftar yapacak
15 Haziran 2015 Pazartesi 23:04

banner143
banner134
 İFTAR SOFRASI MODERN PAZARYERİ ALTINDAKİ SALONDA  KURULUYOR

Nevşehir Belediyesi’nin   Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, bu yıl Modern Pazar Yeri altındaki salonda  kurulacak Nevşehir Belediyesi’nin hayırsever vatandaşların desteği ile organize ettiği iftar sofrası, Ramazan ayı boyunca vatandaşlar iftarları açma imkanı bulacaklar.

Nevşehir Belediyesi’nin düzenli bir şekilde Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra, dar gelirlilerin nezih bir aile ortamında Ramazan ayının özelliğine uygun bir şekilde iftarlarını yapabilmelerine imkan sağlanması amacıyla, Nevşehir’deki hayırsever işadamlarının katkıları ile gerçekleştirdiği geleneksel iftar sofrası için hazırlıklar tamamlandı.

Nevşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile gerçekleştirilen iftar sofrasında her gün yaklaşık 1500 kişinin iftar yapması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.