banner461
banner195

Nevşehir'de Hız Limiti ile Birlikte Kontrollerde Artırıldı

Nevşehir il merkezinin en işlek ana yollarından biri konumundaki Zübeyde Hanım Caddesinde hız limiti artırıldı. Bu arada Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Trafik ekiplerinin de bu cadde üzerindeki kontrolleri de artırıldı.

 Nevşehir'de Hız Limiti ile Birlikte Kontrollerde Artırıldı
26 Aralık 2014 Cuma 16:44

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinin en işlek ana yollarından biri konumundaki Zübeyde Hanım Caddesinde hız limiti artırıldı. Bu arada Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Trafik ekiplerinin de bu cadde üzerindeki kontrolleri de artırıldı.

Konuya dair il emniyet müdürlüğünce yapılan açıklamada; “İlimiz Zübeyde Hanım Caddesinde (Avanos Köprülü Kavşağı ile Karayolları 67. Şube Şefliği arasında) İl Trafik Komisyonu tarafından hız limiti 50 km/s'den 70 km/s"e çıkartılmış olup, cadde boyunca da hız limitine ilişkin gerekli işaretlemeler yapılmıştır. İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce, trafik kazalarının yoğun olduğu Zübeyde Hanım Caddesinde trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması amacıyla, caddenin genelini kapsayacak şekilde radarla hız kontrolüne başlanmıştır” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.