banner461
banner195

Nevşehir'de Körpınar Ailesinin Rüya Gibi Düğünü

Nevşehir'in Pasta ve Unlu Mamulleriyle önemli firması Rüya Pastahaneleri Sahiplerinden İş Adamı Mustafa Körpınar'ın oğlu Mehmet ile Hilal Akbay Göre Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen muhteşem düğün ile dünya evine girdi.

Nevşehir'de Körpınar Ailesinin Rüya Gibi Düğünü
27 Temmuz 2015 Pazartesi 13:10

banner143
Hilal ve Mehmet Körpınar Dünya Evine Girdiler
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir'in Pasta ve Unlu Mamulleriyle önemli firması Rüya Pastahaneleri Sahiplerinden İş Adamı Mustafa Körpınar'ın oğlu Mehmet ile Hilal Akbay Göre Belediyesi Düğün Salonunda  düzenlenen muhteşem düğün ile dünya evine girdi.

SEVENLERİ KÖRPINAR AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Göre Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen düğün törenine ilgi yoğundu. Nevşehirle birlikte Eskişehir, İstanbul, Muğla, Mersin ve Niğde başta omak üzere Türkiye'nin bir çok ilinden Yüzlerce davetlinin katılması Akbay ve Körpınar ailelerinin sevenlerinin olmasının göstergesi oldu. İşadamı Mustafa Körpınar’ın oğlu Mehmet ve gelinleri Hilal’in, düğün törenine AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar,AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk,Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, bölgenin iş, siyaset, STK Temsilcileri, basın mensupları ile birçok dost ve akrabayı bir araya getirdi.

Hilal ve Mehmet Körpınar'ın nikahını Göre Belediyesi Nikah Memuru Vehbi Doğan kıyarken, Çiftin nikah şahitleri ise AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar,AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk,Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu ve Ayşe Buz oldu.


"TAVSİYEM 3 ÇOCUK"


Çiftin evlilik cüzdanını Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu takdim edrken, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver, "Cumhurbakanımızın söylediği 3 çocuk söylemini şaka zannetmeyelim. Bende çifte 3 çocuk tavsiyesinde bulunarak tebrik ediyor ve mutluluklar diliyorum" diye konuştu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk de Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dilerken, Hilal ve Mehmet KÖRPINAR çiftlerine Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettiler. Törenin bu anında büyük alkış yaşandı.


Düğün töreni masalları aratmadı... 

Bu en mutlu günlerine imza atan Hilal ve Mehmet KÖRPINAR çiftlerinin heyecanı gözlerden kaçmadı

SICAĞA RAĞMEN HALAYLARA DEVAM

Düğüne gelen misafirler gönüllerince eğlenirken sahne de yerel sanatçıların aldığı eğlence doruğa ulaştı. Düğün merasiminde aşırı sıcak hava bile katılımcıların oynamasına ve halaya duran davetlilerin eğlenmesine engel olmadı. Hilal ve Mehmet Körpınar Çiftini bu mutlu gününde sevenleri bu aşırı sıcak havaya rağmen yalnız bırakmadı. 

ONLAR ERDİ MURADINA

Körpınar ailesinin biricik evlatları  Mehmet ile Hilal çiftlerinin bölgenin iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren muhteşem düğünün finalinde ise Nevşehir ve Niğde başta olmak üzere büyük katılım gösteren davetliler gönüllerince eğlendiler. 

FİB Haber.Com ailesi olarak Bizlerde bu mutlu günde yeni evlenen Hilal & Mehmet KÖRPINAR çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Nevşehir de Düğün Organizasyonlarının bir numaralı firması FİB Ajans Organizasyon tarafından gerçekleştirilen düğün merasimiyle Göre'de şimdiye kadar eşi benzeri görülmemiş bir konsepte süslenen Gelin Yolu Gelin masası ve Fikret Çapacı nını başarılı sunumları bu ihtişamlı düğünü unutulmazlar arasında yer aldı.

Nevşehir de Düğün,Nişan,Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444
nevsehirorganizayon.com
0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı

Gelin Yolu
Gelin Masası
Kamera Fotoğraf çekimleri
Masa-Sandalye Giydirme
Ses sistemi
Işık Sistemi
Orkestra
Palyaço
Animatörler
İlahi Grubu
Şamdan
Davetiye
Daha bir çok isteğinize uygun seçenekler için geç kalamdan bizi mutlaka arayın. ALO :0 384 212 9 444Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.