banner461
banner195

Nevşehir'de Lastik Tamircisinin İlginç Koleksiyonu

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çardak köyünde 30 yıllık lastik tamircisi olan Yusuf Altıntaş, yaklaşık 2 senedir lastikleri patlatan cisimleri toplayarak koleksiyon yaptı.

Nevşehir'de Lastik Tamircisinin İlginç Koleksiyonu
13 Nisan 2015 Pazartesi 23:30

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİBHABER- Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çardak köyünde 30 yıllık lastik tamircisi olan Altıntaş Lastik işletmecisi Yusuf Altıntaş yaklaşık 2 senedir lastikleri patlatan cisimleri toplayarak koleksiyon yaptı.Bu cisimler arasında çividen, mermiye sayısız madde bulunuyor.

Altıntaş Lastik işletmecisi Yusuf Altıntaş dükkanına getirilen araçların lastiklerini patlatan cisimleri 2 yıldır biriktirerek, yaklaşık 500 parçalık koleksiyon oluşturdu. İş yerinde hazırladığı panoya bu cisimleri yerleştiren Altıntaş, koleksiyonundaki parça sayısını da her geçen gün artırıyor.

Altıntaş, www.fibhaber.com muhabirine yaptığı açıklamada, 2 yıldan bu yana tamir ettiği araçların lastiklerini patlatan cisimleri iş yerindeki duvara astığı panoda biriktirdiğini belirterek, ''Panoda oluşturduğum koleksiyonumda her türlü çivi çeşidinin yanı sıra cıvata, tel, kaşık, demir parçaları, anahtar, kanca, saat gibi birçok ilginç cisim de bulunuyor. Yaklaşık 500 parçadan oluşan koleksiyonumdaki parça sayısı her geçen gün artıyor'' dedi.

Koleksiyonuna ilgiyi en çok müşterilerinin gösterdiğini vurgulayan Yusuf Altıntaş, ''Lastiklerine batan ilginç cisimleri gördüklerinde hayret içerisinde kalıyorlar. Sırf bu koleksiyonu görmek için iş yerime gelenler de oluyor'' ifadelerini kullandı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Altıntaş - 3 yıl önce
yılların lastikçisi heyyt beee...
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Helal olsun dayima