banner461

Nevşehir'de Madde Bağımlığı Semineri Verildi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 22 Temmuz 2015 – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında “Şehirler ve Kültürler Projesi” gerçekleştirilmekte. Proje kapsamında İlimize gelen katılımcı gençlere “Madde Bağımlılığı Semineri” düzenlenmekte.

banner503
Nevşehir'de Madde Bağımlığı Semineri Verildi
22 Ağustos 2015 Cumartesi 14:19

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 22 Temmuz 2015 – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında “Şehirler ve Kültürler Projesi” gerçekleştirilmekte. Proje kapsamında İlimize gelen katılımcı gençlere “Madde Bağımlılığı Semineri” düzenlenmekte.

8 dönem halinde yapılacak olan seminerlere Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından da destek veriliyor. Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürlüğü Ruh Sağlığı Biriminde görev yapan Psikolog Nilgün Gökdünek, katıldığı seminerlerde gençlere bağımlılık ve bağımlılık süreci hakkında bilgi vererek bağımlılık yapan maddelerin zararlarını aktarıyor. Ayrıca bağımlılıktan korunmak için yapılabileceklerin vurgulandığı seminerlerde gençler ile interaktif şekilde iletişim kurularak gelen sorular yanıtlanmakta.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.