banner461

Nevşehir'de Modern Spor Salonu Açıldı

Nevşehir'de faaliyetlerine yeni başlayan" Zeray Spor Akademi " Spor salonu şimdi tüm sporseverleri bu merkeze davet ediyor...

Nevşehir'de Modern Spor Salonu Açıldı
08 Ocak 2016 Cuma 13:52

banner143
Nevşehir'de Zeray Spor Akademi Salonu Açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir'de 2000 Evler Mahallesinde Belediye İş Merkezin de Leka Kafe altında açılan Zeray Spor Akademi'ye tüm halkımız davetlidir.

Zeray Spor Akademi Salonunda haftanın 7 günü spor hizmeti vermektedir. Akademinin işletmecisi Dünya Yakın Savunma Federasyonu Antrenörü Meryem Zeray ''Bayanların kendilerini savunmaları için Zeray Spor Akademisinden faydalanmasını istiyoruz.'' dedi. Ayrıca Bayan için pilates ve zayıflama, form tutma saatlerinde salonda erkekleri tutmadıklarını ve bayan antrenörlerinin olduklarını belirtti.

Zeray Spor Akademi Salonunda fitness, pilates, Zumba, Taekwondo, Jimnastik, Kickboks, Wdatf (Dünya yakın savunma federasyonu), Ata savunma sanatı, kilo alma, kilo verme, form tutmak için her yaş grubunun spor yapabileceği Zeray Spor Akademi'ye herkes katılabilir.

Teakwondo Dünya 3.sü Anıl Erkin Zeray, Zeray Spor Akademi'de antrenmanlarına devam ediyor. Zeray Spor Akademinin modern salonundan faydalanmak isteyenler 0505 223 07 88 nolu numaradan ulaşabilir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.