banner461
banner195

Nevşehir'de Mübadiller ve Balkan Göçmenleri Bayramlaştı

Nevşehir'de yaşayan mübadil ve Balkan göçmenleri Kapadokya Rumeli Mübadilleri Derneği merkezinde bayramlaşmak için bir araya geldi.

Nevşehir'de Mübadiller ve Balkan Göçmenleri Bayramlaştı
08 Ekim 2014 Çarşamba 20:00

banner143
banner134

 Nevşehir'de yaşayan mübadil ve Balkan göçmenleri Kapadokya Rumeli Mübadilleri Derneği merkezinde bayramlaşmak için bir araya geldi. Nevşehir, Merkez ve ilçelerinde yaşayan mübadiller ve Balkan göçmenleri Kurban Bayramının 3. günü bayramlaşmak üzere dernek merkezinde hazır bulundu.

 

KARUMDER Başkanı Serkan Sonradanbulan, “Kuruluşundan itibaren ilimizdeki tüm mübadil ve Balkan göçmenlerini bir araya getirmek amacıyla yaptığı sosyal ve kültürel etkinliklerle faaliyetlerine devam eden Kapadokya Rumeli Mübadilleri Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizde bayram sevincini hep birlikte yaşadık. Sevincimize ve bayramlaşmamıza iştirak eden Nevşehir Emniyet Müdürlüğünde görevli Emniyet Müdür Yardımcılarımız Metin Altınkaya ve Adnan Çetiner'e ve ilimizde faaliyet gösteren Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Turgay Çetin olmak üzere katılımcı tüm sendika, dernek ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize teşrifleri için teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle başta Nevşehirli hemşerilerimiz olmak üzere milletimize ve İslam âlemine barış ve huzur dolu günler, nice bayramlar temenni ediyoruz"dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.