banner461
banner195

Nevşehir’de öğrenci servis ve şehir içi yolcu taşımacılığına zam yok

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in okul servis araçlarıyla şehir içi yolcu taşımacılığı yapan işletmelerin şehit ve gazilerin anısına zam yapmamaları yönündeki çağrısı yankı buldu.Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf...

Nevşehir’de öğrenci servis ve şehir içi yolcu taşımacılığına zam yok
05 Ağustos 2016 Cuma 09:07

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in okul servis araçlarıyla şehir içi yolcu taşımacılığı yapan işletmelerin şehit ve gazilerin anısına zam yapmamaları yönündeki çağrısı yankı buldu.
Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün başta olmak üzere şehir merkezinde özel halk otobüsü taşımacılığı ve öğrenci servisi işletmeciliği yapan firmaların yöneticileri Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bu çağrısı karşısında bu yıl içerisinde herhangi bir zam yapmama kararı aldıklarını açıkladı.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 15 Temmuz 2016 Cuma günü asker kıyafeti giyen ihanet şebekesinin çetelerince gerçekleştirilen darbe girişimi sonrasında gerek bombalama ve gerekse ateşli silahlarla aralarında polis, asker ve sivil vatandaşın bulunduğu 241 kişinin şehadet mertebesine ulaştığını söyledi. Ünver, şehitlerin ve gazilerin anısına, Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası başta olmak üzere, özel halk otobüsleri ile okul servis işletmelerin yöneticilerine bu yıl sonuna kadar herhangi bir şekilde zam yapmamaları konusunda bir talepte bulunduğunu ifade etti. Ünver, "Bu çağrımız sonrasında Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün ile şehrimizde faaliyet gösteren özel halk otobüsleri ve okul servis işletmelerinin değerli yöneticileri, bunu büyük bir memnuniyet içerisinde karşılamışlardır. Kendilerine çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, söz konusu gelişmeyi, Diriliş Meydanı’nda da bez afiş haline getirerek vatandaşlara duyurdu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.