banner461
banner195

Nevşehir'de okullar bugün tatil mi? İşte cevabı

Nevşehir de devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle FİB Haber merkezimize gelen çok sayıda telefonlarda Öğrencilerimiz bugün okullar tatil olacak mı sorusunu soruyorlar...

Nevşehir'de okullar bugün tatil mi? İşte cevabı
19 Ocak 2016 Salı 08:03

banner143
banner134
Nevşehir genelinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle FİB Haber merkezimize gelen çok sayıda telefonlarda Öğrencilerimiz okullar tatil olacak mı sorusunu soruyorlar... İşte Öğrencilerin merakla beklediği o sorunun cevabı FİB Haber Merkezi olarak Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek'le yaptığımız telefon görüşmesinde, Yarın Okullar tatil olacak mı ? sorusunu cevapladı.

"TATİL YOK, EĞİTİME DEVAM"

Nevşehir İl Milli EğitimMüdürü Osman Şimşek, FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamada ;Nevşehir'de bugün hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağını belirterek, okulların tatil edilmesinin söz konusu olmadığını açıkladı.

Şimşek;  "Nevşehir ilimizde sabah saatlerinden itibaren etkili olarak devam eden kar yağışının etkisini azaltacağı tahmin edilmektedir. Bu sebeple 19 Ocak 2016 Salı günü hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağı değerlendirildiğinden, okullarımızda eğitim faaliyetlerine devam edilecektir" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.