banner461
banner195

Nevşehir'de Okulların Birleştirilmesi Projesi Askıda

Nevşehir’de geçtiğimiz yılların gündemde konularından biri olan merkezdeki okulların kaldırılarak yeni bir komplekse taşınması projesi şimdilik askıya alınmış görünüyor.

Nevşehir'de Okulların Birleştirilmesi Projesi Askıda
24 Nisan 2014 Perşembe 17:31

banner143
banner134

 Proje Askıda

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de geçtiğimiz yılların gündemde konularından biri olan merkezdeki okulların kaldırılarak yeni bir komplekse taşınması projesi şimdilik askıya alınmış görünüyor.

Hatırlanacağı üzere Ak Parti Nevşehir Eski Milletvekili Rıdvan Köybaşı’nın gündeme getirdiği ve o günden bu yana hiç bir gelişme yaşanmayan okul kompleksi konusunda yerel yöneticilerin şu ana kadar hiçbir çalışması bulunmuyor.

Yapılan açıklamalara göre; il merkezindeki en işlek alanda bulunan Kız Meslek Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Liselerinin belirlenecek başka bir alana taşınması ve mevcut bu alan içerisinde ise şehrin dokusuna uygun yeni bir yapılanmaya gidilmesi öngörülüyordu.

Bu örnekten de anlaşılacağı üzere Milletvekillerinin bazı açıklamaları var ki, sadece ağızlarından çıktığı kadarıyla da kalabiliyor. Geçmiş dönem Vekillerin açıklamaları kendilerini bağlar mantığı ne yazık ki dün olduğu gibi, bugünde kendisini göstermeye devam ediyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
siz rıdvan köybaşını seçmezseniz böyle olur o kalsaydı neler yapacaktı neler.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
çarşı merkezinde bulunan tüm liseler daha uygun bir yere taşınmalıdır kesinlikle...

bu liselerin boşalan arazilerine modern yapılara uygun kompleksler yapılarak modern bir şehir ve çarşı oluşturulmalıdır. o kadar lise çarşı içinde şehrin gelişmesine engel olmaktadır...