banner461
banner195

Nevşehir'de Özel İnsanlar, Antalya Yolcusu

Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde n yararlanan engelli gençler, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu(TOSSFED) nun Antalya’da 12-14 Mart tarihleri arasında düzenleyeceği 3. Bölge Atletizm yarışında mücadele edecekler.

Nevşehir'de Özel İnsanlar, Antalya Yolcusu
11 Mart 2015 Çarşamba 16:38

banner143
banner134

 ATLETİZM DE MADALYA İÇİN MÜCADELE EDECEKLER

Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar  Eğitim Merkezi’nde n yararlanan engelli gençler, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu(TOSSFED) nun  Antalya’da 12-14 Mart tarihleri arasında düzenleyeceği 3. Bölge Atletizm yarışında mücadele edecekler.

Çalışmalarını Antrenör Tuğba İşiten  ve   idareci Zuhal Özdemir  ile birlikte yoğun bir çalışma dönemi geçiren  Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi sporcuları ,3. Bölge Atletizm yarışmalarında en iyi dereceye elde edebilmek için mücadele verecekler.

TOSSFED’in düzenlediği 3. Bölge Atletizm yarışmasına Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Merkezi sporcuları Ümit Kılıç 100 metre koşu ve Gülle Atma, Soner Atmaca 100 metre koşu ve üç adım atlama, Şeyma Sürücü 100 metre koşu ve Uzun Atlama ve Merve Gündüz’de 100 metre koşu ve 3 adım atlama branşlarında  katılacaklar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Antalya Yolcusu

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.