banner461

Nevşehirde Protokol Bayramlaştı

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi. Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma, şehir genelindeki siyaset,iş dünyası sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirdi.

banner503
Nevşehirde Protokol Bayramlaştı
28 Temmuz 2014 Pazartesi 21:12

banner143
banner134
Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde  düzenlenen geleneksel bayramlaşma  töreni Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi. Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma, şehir genelindeki siyaset,iş dünyası sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirdi.

Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş,   AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider,  , İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir  Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ile sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve   vatandaşlar  bayramlaştı.

 

Bayramlaşmak için Hanım Konağı bahçesine gelen konuklara Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramların yapıldığı geleneksel bayramlaşma töreni, yaklaşık  1 saat süre ile devam etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.