banner421
banner461
banner195

Nevşehir’de Protokol Bayramlaştı

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi.

Nevşehir’de Protokol Bayramlaştı

banner143
Nevşehir Protokolü Bayramlaştı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen geleneksel bayramlaşma  töreni Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi.

Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma, şehir genelindeki siyaset, iş dünyası sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirdi.

Törende; Nevşehir Vali Mehmet Ceylan, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, ilçe kaymakamları, Jakem Komutanı Jan. Albay Şemsiddin Çetin, İl Jandarma Komutan Yardımcısı  Jandarma Albay Bekir Uzun, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısıları Atilla Seçen, Yusuf Kaya ve Oktay Şımarmaz, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ile sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve   vatandaşlar  bayramlaştı.

Bayramlaşmak için Hanım Konağı bahçesine gelen konuklara Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramların yapıldığı geleneksel bayramlaşma töreni, yaklaşık 2 saat süre ile devam etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.