banner461
banner195

Nevşehir'de Ramazan Hazırlıkları Devam Ediyor

Nevşehir Belediyesi yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle hazırlıklarını aralıksız devam ettiriyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hayırseverlerin katkıları gerçekleştirilecak iftar sofrasının ilki 28 Haziran Cumartesi günü Gül Bahçe’de kurulacak ...

Nevşehir'de Ramazan Hazırlıkları Devam Ediyor
19 Haziran 2014 Perşembe 13:11

banner143
NEVŞEHİR İLK İFTAR SOFRASI 28 TEMMUZ CUMARTESİ  GÜNÜ GÜL BAHÇEDE KURULACAK
İlgili Galeriye Git
banner134

RAMAZAN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

 

İLK İFTAR SOFRASI 28 HAZİRAN CUMARTESİ  GÜNÜ GÜL BAHÇEDE KURULACAK

 

Nevşehir Belediyesi yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle hazırlıklarını  aralıksız devam ettiriyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da  hayırseverlerin  katkıları gerçekleştirilecak iftar sofrasının ilki 28 Haziran Cumartesi günü Gül Bahçe’de kurulacak 

 

Nevşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca, iftar vakti döneminde  yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra, dar gelirlilerin nezih bir ortam içinde  iftarlarını yapmalarına imkan sağlanması amacıyla  organize ettiği iftar sofrası bu yıl da devam edecek.

 

Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz’ ın koordinasyonunda Nevşehir’deki hayırsever işadamlarının katkıları ile düzenlenen iftar sofrası için hazırlıklar, tamamlanma aşamasına geldi.

 

Nevşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile gerçekleştirilen Atatürk Bulvarı üzerindeki  Gül Bahçedeki iftar sofrasında, 30 gün boyunca her gün yaklaşık 1500 kişinin iftar yapması bekleniyor.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.