banner461
banner195

Nevşehir'de Şehit Aileleri Adına Bağış Toplayanlara Dikkat...

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, ilimizde Şehit Ailelerinin de ismini kullanarak yardım toplayan, gazete ve dergi satışında bulunanlara itibar edilmemesi çağrısında bulundu.

Nevşehir'de Şehit Aileleri Adına Bağış Toplayanlara Dikkat...
14 Nisan 2014 Pazartesi 23:23

banner143
banner134

 Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi;

“Kesinlikle İtibar Etmeyin”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, ilimizde Şehit Ailelerinin de ismini kullanarak yardım toplayan, gazete ve dergi satışında bulunanlara itibar edilmemesi çağrısında bulundu.

Bir süredir ilimizde Terör Mağdurları ve Şehit Aileleri adına Burdur İlinden geldikleri belirlenen bir takım kişilerin ilimizde yardım topladığını, gazete ve dergi satışında bulunduklarını kaydeden Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, “Söz konusu kişilerin ilimizde Şehit Ailelerini de yardım faaliyetlerinin içerisine dahil ederek yaptıkları bu çalışmalara Nevşehir halkımızın kesinlikle itibar etmemesini rica ediyoruz. Bu çalışma ile ilgili ne derneğimizin, ne de ilimizdeki Şehit ailelerimizin bir ilgisi yoktur. İlimizde bulunan Şehit Ailelerimizin de böyle bir yardıma ihtiyacı yoktur. Bu nedenle ilimizde kapı kapı dolaşıp faaliyet gösterdikleri belirlenen bu insanlara itibar edilmemesini istiyoruz” açıklamasında bulundu.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.