banner461
banner195

Nevşehir'de Şehrin En İşlek Sokağında Çöp İsyanı

Nevşehir Belediyesine bağlı temizlik işleri müdürlüğü yetkilileri özellikle yaz aylarında çöplerin akşam saatlerinden itibaren çıkarılması gerektiği konusunda uyarılarda buluna dursun bilinçsiz, duyarsız Vatandaşlar ne yazık ki bu uyarıları kulak ardı etmeye devam ediyor.

Nevşehir'de  Şehrin En İşlek Sokağında Çöp İsyanı
27 Ağustos 2014 Çarşamba 20:29

banner143
banner134

 Şehrin En İşlek Sokağında Çöp İsyanı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesine bağlı temizlik işleri müdürlüğü yetkilileri özellikle yaz aylarında çöplerin akşam saatlerinden itibaren çıkarılması gerektiği konusunda uyarılarda buluna dursun bilinçsiz, duyarsız Vatandaşlar ne yazık ki bu uyarıları kulak ardı etmeye devam ediyor.

Nevşehir il merkezinin en işlek noktalarından, ana caddenin hemen bir sokak ardında, Lise caddesinde rastlanan bu görüntü ise Vatandaşın bu konuda ne kadar Pervasız, ne kadar sağduyusuz olduğunu gösteriyor.

Öğle saatlerinde Lise caddesinin bir kenarında biriktirilen ve sıcak hava nedeniyle de oldukça kökü yayan çöp yığınları mahalle sakinlerini de rahatsız etti. Belediye Temizlik ekiplerine bildirilen çöp yığını toplandı. Ancak geride kurallara uymayı kendisine zulm gören bir anlayışın ne kadar duyarsız olabileceğinin bu fotoğrafı kaldı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
rezalet - 4 yıl önce
tam bi rezaleet
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
bu duruma duyarsız olanları tanımıyorum, mazeretini bilmiyorum fakat burada asıl suç esnafın veya mahalle sakininin yerine belediyededir. zahmet edip, lütfederlerse çöp konteynerleri kötü koku ve görüntüye çözüm olacaktır. şehirleşme yolunda şehrimize en azından bunu kazandırabilirler.
Avatar
hasan havluyabasan - 4 yıl önce
ne çöpü.nereye dökmüşler
Avatar
nevkur - 4 yıl önce
gel birde mahalle aralarını gör
yakısıyor mu vizyon kent nevsehire
Avatar
sakin - 4 yıl önce
koskoca şehirde çöp konteynırının olmaması da ayrıca rezillik.çöp konteynırı olmadığından çöpler oraya buraya bırakılıyor,herkes uydurma bir yer belirlemiş oraya koyuyor çöpü.oraya koyulan çöpse dağılıyor,dökülüyor. rüzgarda savruluyor,çöp suyu metrelerce akıp zikzak çiziyor.haber yapılırken bu hususa da dikkat çekilse iyi olurdu.
Avatar
modern çöpler gerekli - 4 yıl önce
Avrupa' daki gibi kağıt, plastik, cam , evsel atık vb.geri dönüşüm bölümleri olan kutular olmalı. O edki tip kötü olanlardan değil. Ben çöpü akşam birakiyorum ama kediler/köpekler dağıtıyor. Sonrada o parçalar orada kalıyor. Temizlik arabası belirli bölümleri temizliyor sokak pislik içinde. Ev Güzelyurt Mah. 'de.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
kedidir o kedi nevşerimiz marka kent yersen tabi
Avatar
alameddin - 4 yıl önce
ne çöpü kardeşim.amma büyüttünüz.