banner421
banner461
banner195

Nevşehir’de Selatin Camiinin Hafriyatına Başlandı

Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Nevşehir Dini İlim-Eğitim Uygulama Kampüs alanı içerisinde yer alması planlanan Nevşehir’in en büyük camiinin hafriyat çalışmalarına ,hayırsever Yusuf Pişiren ve Mustafa Dönmez’in katkıları ile başlandı.

 Nevşehir’de Selatin Camiinin Hafriyatına Başlandı

banner143
banner134


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aydın duman - 3 yıl önce
belediye,özel idare,dsi, valilik nerdesiniz !?? dere yatağına bina yapılır mı kim izin verdi oraya,yaşanan felaketlerden ders alınmıyor mu yarın bir sel gelirde oraya toplanan çocukları alır giderse hesabını kim verecek başka yer bulamadınız mı
Avatar
ELCEVAP - 3 yıl önce @misafir
bunu da hasan sultan yaptiriyor zaten gardeşşş
Avatar
misafir - 3 yıl önce
ya hu şuna selatin camii demeyin selatin cami sultanların yaptırdığı camiler için kullanılan bir tabirdir. dolayısıyla bu camii selatin camii değildir.başka bir isim kullanın.http://tr.wikipedia.org/wiki/selatin_camileri
Avatar
insan - 3 yıl önce
dinin bu kadar kullanıldığı başka bir zaman olmamıştı. oralar eskiden özdü elmalık vardı orası yeşil alan olarak korunması gereken bir yerdi ama basiretsiz yönetim bunları düşünemiyor. nevşehi̇r kupkuru her yer ev parklar az ama i̇nanlar bunu anlayamiyor.
Avatar
polat - 3 yıl önce @aydın duman
yapılır,yapılır yeni toki ve devlet hastanesi nereye yapıldı dereye,önemi yok millet içraat görsün.durmak yok döşemeye devam.
Avatar
Mehmet - 3 yıl önce
bence her sokakta bir cami olmalı.cemaat ancak sığar.
Avatar
nevşehir sevdalısı - 3 yıl önce
iyi güzel bir çalışma,ahmet avlanmaz bey gibi diğer zenginlerimizin de ellerini taşın altına koyup bu eseri bitirmelidir.nevşehir 60 yıldır.vilayet müftülük binası yok.gelen müftüler kedinin ip yumağı ile oynar gibi hep avuttular.zenginlerimizden,vekillerimizden sn.valimizden gerçek destek ve yardım bekliyoruz.
Avatar
karasoku - 3 yıl önce
Cami var cemaat yok