banner461
banner195

Nevşehir’de sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Nevşehir Belediyesi tarafından başlatılan ana yolların sıcak asfaltla kaplanması projesi , aralıksız devam ediyor. Atatürk Bulvarında geçtiğimiz günlerde tamamlanan sıcak asfaltlama çalışmaları, 2000 Evler Mahallesinde devam ediyor.Nevşehir’de...

Nevşehir’de sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor
21 Kasım 2016 Pazartesi 11:40

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından başlatılan ana yolların sıcak asfaltla kaplanması projesi , aralıksız devam ediyor. Atatürk Bulvarında geçtiğimiz günlerde tamamlanan sıcak asfaltlama çalışmaları, 2000 Evler Mahallesinde devam ediyor.
Nevşehir’de sağlıklı bir alt ve üst yapı ağının oluşturulması amacına yönelik olarak başlatılan çalışmalar kapsamında, ana yollar, sıcak asfalt ile kaplanacak. Bu kapsamda ilk olarak Atatürk Bulvarı’nda Nevşehir Belediyesi olarak içme suyu başta olmak üzere kanalizasyon şebeke sistemlerinin çağın son teknolojik malzemeleri ile döşenmesinin ardından elektrik, internet, telefon gibi alt yapı çalışmaları da ilgili kuruluşlarla tamamlanmış ve çift yönlü olarak sıcak asfaltlama yapılarak trafiğe açılmıştı.
Şehrin diğer ana yollarının da belirli periyodlarla sıcak asfalta kavuşturulması amacıyla çalışmaların sürdüğü Nevşehir’de, 2000 Evler Mahallesi Mustafa Paslanmaz Caddesinde de alt yapı ağının oluşturulmasıyla birlikte sıcak asfaltlama çalışmaları da başladı.
Mustafa Paslanmaz Caddesindeki sıcak asfaltlama çalışmalarının önümüzdeki günlerde tamamlanması planlanıyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.