banner461
banner195

Nevşehir’de sıcak asfalt uygulaması alt yapı çalışmaları başladı

Nevşehir Belediyesi tarafından şehir merkezindeki ana yolların sıcak asfalt kaplanması çalışmaları kapsamında, yollardaki kilitli parke taşlarının sökümüne başlandı. Bu kapsamda ilk etapta Borsa Kavşağı ile Ziraat Bankası Kavşağına...

Nevşehir’de sıcak asfalt uygulaması alt yapı çalışmaları başladı
26 Eylül 2016 Pazartesi 10:18

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından şehir merkezindeki ana yolların sıcak asfalt kaplanması çalışmaları kapsamında, yollardaki kilitli parke taşlarının sökümüne başlandı. Bu kapsamda ilk etapta Borsa Kavşağı ile Ziraat Bankası Kavşağına kadar olan Atatürk Bulvarı’nda, kilitli parke taşların sökülüyor.
Nevşehir’de şehir içi yolların , periyodik olarak sıcak asfalt ile kaplanmasına yönelik çalışmalar öncesinde , öncelikli olarak kilitli parke taşların sökümü yapılıyor.
Daha sonra şehir içi yollar, içme suyu şebeke yenileme ve kaldırım düzenleme çalışmalarıyla birlikte sıcak asfaltla kaplanacak.
Nevşehir Belediyesi’nin tüm hizmet birimlerinin adeta seferber edildiği bu çalışmalarla birlikte , şehir içi trafiğinin daha düzenli bir şekilde sağlanmasın yanı sıra, şehir görüntü dokusunun da modern şehircilik gereklerine uygun bir hale getirilmesi hedefleniyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.