banner461
banner195

Nevşehir‘de Sıcak Asfalt Uygulaması Başlatılıyor

Nevşehir Belediyesi tarafından ana arterlerin sıcak asfalt kaplanması çalışmaları 26 Eylül 2016 Pazartesi günü başlatılıyor.

Nevşehir‘de Sıcak Asfalt Uygulaması Başlatılıyor
19 Eylül 2016 Pazartesi 16:51

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından ana arterlerin sıcak asfalt kaplanması çalışmaları 26 Eylül 2016 Pazartesi günü başlatılıyor.Bu kapsamda ilk etapta Borsa Kavşağı ile Ziraat Bankası Kavşağına kadar olan Atatürk Bulvarı’nda sıcak asfaltlama için alt yapı niteliğindeki İçme Suyu Şebeke Yenileme ve Kaldırım çalışmalarına başlanacak.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, şehir içi yolların periyodik olarak sıcak asfalt ile kaplanmasına yönelik çalışmalar kapsamında önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacağını belirtti.
İlk etapta Borsa Kavşağı ile Ziraat Bankasına kadar olan bölümdeki Atatürk Bulvarı’nda sıcak asfaltlama yapılacağını ifade eden Belediye Başkanı Ünver, bu alanın 26 Eylül 2016 Pazartesi gününden itibaren,  kilitli parke taşların sökümü ve sonrasında bu alanda içme suyu şebeke yenileme ve kaldırım düzenleme  çalışmalarıyla birlikte sıcak asfaltla kaplanacağını ifade etti.
Ünver, önümüzdeki süreçte şehir içi yollarının sıcak asfaltla kaplanacağını ifade etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevsehir - 2 yıl önce
Sanki carsi da yol var da kal dirim Kadar yol var yapil sa ne olacak birak in gunu birlik is leri bu yol bu trafigi tasimiyor gun gec tik ce Sorun daha da buyu ye cek
Avatar
Ümit - 2 yıl önce
geç bile kalındı ama yol boyu esnafı düşünerek çabuk yapılması gerek yolda esnafın vay haline
Avatar
Murat - 2 yıl önce
Nihayet. Allah hepinizden razı olsun inşAllah.
Avatar
AHMET - 2 yıl önce
Çarşıda bahsedilen caddenin sıcak asfaltta ziyade borsa kavşağı ile ziraat bankası önüne batır çıkar alt geçit yapında görelim beyler asfaltı sök taş döşe olmadı sök asfalt dök bu vebalin altından kalkamazsın. Avanos yol kavşağı.Üniversite arasında gürültü kirliliğinden evlerde oturamaz öldük bu güzergahı yapında bir nebze bari ses kesilsin bizde dua edelim beyler