banner461
banner195

Nevşehir’de Temsil Edildi

39. Dönem Merkez Heyeti tarafından kurulan Türk Eczacıları Birliği Kanunda Değişiklik Komisyonu ikinci toplantısını Türk Eczacıları Birliği Merkez Binasında Eczacı Sertaç Özmen başkanlığında, eczacı odalarının temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

 Nevşehir’de Temsil Edildi
21 Temmuz 2014 Pazartesi 19:11

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 39. Dönem Merkez Heyeti tarafından kurulan Türk Eczacıları Birliği Kanunda Değişiklik Komisyonu ikinci toplantısını Türk Eczacıları Birliği Merkez Binasında Eczacı Sertaç Özmen başkanlığında, eczacı odalarının temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti. Toplantıya Nevşehir Eczacı Odası Yöneticileri de katıldı.

Toplantı gündemini, 39. Büyük Kongre'de alınan karar doğrultusunda Türk Eczacıları Birliği Kanununun Büyük Kongre başlıklı maddesinde yer alan “delege sistemi” oluşturmakla birlikte; komisyon üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda “İdare Heyeti” üst başlıklı maddesinde yer alan idare heyeti üye sayısın, oda üye sayısına bağlı olarak arttırılması, on beşinci maddenin 1 inci fıkrasında yer alan “idare heyetinin süresi” ve 58 inci maddede yer alan “yardımlaşma sandığının işleyişi” konuları hakkında bir sonraki toplantıya kadar çalışma yapılmasına karar verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.