banner421
banner461
banner195

Nevşehir’de Tüvtürk'de randevu dönemi

Nevşehir’deki TÜVTÜRK gezici araç muayene istasyonu artık sadece randevu ile hizmet verecek

Nevşehir’de Tüvtürk'de randevu dönemi

banner143
banner134
TÜVTÜRK’ün Türkiye genelinde sadece randevu ile araç kabul eden muayene istasyonlarına 30 Kasım tarihinden itibaren Nevşehir’deki gezici araç muayene istasyonu da dâhil oluyor.

Araç sahipleri, Nevşehir Gezici Araç Muayene İstasyonu içinwww.tuvturk.com.tr veya 0850 222 88 88 numaralı çağrı merkezinden randevu alabilecek
 
TÜVTÜRK, araç muayene hizmetine erişimi kolaylaştıran ve araç sahiplerinin memnuniyetini artıran uygulamalarına devam ediyor. Türkiye genelinde sabit istasyonlarda uygulanan randevulu araç muayene hizmeti, artık gezici araç muayene istasyonları için de uygulanmaya başlandı. Bu kapsamda, Nevşehir’de bulunan gezici araç muayene istasyonu da 30 Kasım’dan itibaren sadece randevu ile hizmet veriyor olacak.TÜVTÜRK’ten yapılan açıklamada, sadece randevuyla hizmet veren sabit istasyonlarda muayene taleplerinin gün içinde eşit şekilde dağıldığı ve araç sahiplerinin istasyonlarda daha az beklediği belirtildi. Gezici istasyonlarda da hayata geçirilecek bu sistem ile müşteri memnuniyetinde de artış sağlanmasının hedeflendiği ifade edildi.
Araç sahipleri, gezici araç muayene istasyonlarında araçlarının muayenelerinin yanında, egzoz emisyon ölçümü hizmetini de alabiliyor.


Randevular ücretsiz


Randevu almak isteyenler www.tuvturk.com.tr adresinden ücretsiz olarak istasyon yoğunluğuna göre talep ettikleri gün ve saat aralığı için randevularını alabiliyor. Ayrıca randevular, 0850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden veya sabit istasyonlardaki kiosklardan da ücretsiz alınabilmekte. Araç sahipleri, gezici araç muayene istasyonlarının programına TÜVTÜRK internet sitesinden de ulaşabiliyor.

Avanos Gazetesi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.