banner461
banner195

Nevşehir'de Uluslararası Vizyon Gençlik Derneği Şubesi Açıldı

Türkiye’nin 60 ilinde şube açan ve dünyanın 10 ülkesinde de faaliyet gösteren Uluslar arası Vizyon Gençlik Derneği Nevşehir Şubesi ilimizde de faaliyete geçti.

Nevşehir'de  Uluslararası Vizyon Gençlik Derneği Şubesi Açıldı
11 Aralık 2014 Perşembe 17:21

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin 60 ilinde şube açan ve dünyanın 10 ülkesinde de faaliyet gösteren Uluslar arası Vizyon Gençlik Derneği Nevşehir Şubesi ilimizde de faaliyete geçti.

Kurucu Şube Başkanı olarak Halil Şahin’in görevlendirildiği Uluslar arası Vizyon Gençlik Derneği Nevşehir Şubesinin önümüzdeki günlerde yönetim kurulunu oluşturarak faaliyetlerine hız kazandırması bekleniyor.

Derneğin Konya Merkezli olup, Genel Başkanlığını Rahim Türk’ün yaptığına dikkat çeken Uluslar arası Vizyon Gençlik Derneği Nevşehir Şube Başkanı Halil Şahin, Ülkemizde gençlerin milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak kültürel, sosyal etkinliklere yönelmelerini sağlamak amacıyla kurulan derneğin en kısa zamanda ilimizde de etkinliklere başlayacağını belirtti.

İlkokul çağındaki çocuklardan 35 yaşındaki gençlere kadar geniş bir yaş grubuna hitap eden Uluslar arası Vizyon Gençlik Derneğinde görev almak isteyenleri de dernek çatısı altında olmaya davet eden Şahin, Uluslar arası Vizyon Gençlik Derneğinin pek yakında önemli çalışmalara imza atacağını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Selman Yaprak - 3 yıl önce
Sayın Şahin i tebrik eder, başarısının devamını ve hız kazanmasını yüce Allah tan niyaz ederim.
Avatar
Mete Halıcı - 3 yıl önce
gençlik adına ve gençlik için çalışmak memleketin istikbali için çalışmaktır. bu mefkureye sahip herkesi ve hassaten halil şahin kardeşimi tebrik eder, hayırlı çalışmalar dilerim.