banner461
banner195

Nevşehir'de Vali, Vekil, Başkan ve THY Müdürü Kapadokya İçin Çabalıyor

Kapadokya'ya İstanbul uçuşlarının yanı sıra Antalya uçuşlarının da başlaması için büyük çaba sarfediliyor

Nevşehir'de Vali, Vekil, Başkan ve THY Müdürü Kapadokya İçin Çabalıyor
30 Eylül 2014 Salı 21:31

banner143
banner134

AnadoluJet, Türkiye'deki uçuş ağına yeni bir uçuş noktası daha eklemeye hazırlanıyordu ve Orta Anadolu’nun kültür turizmi açısından en önemli durağı olan Nevşehir Kapadokya’yı tatil başkenti Antalya’ya 30 Nisan 2014 tarihinde bağlayacaktı ve bunun için Avanos'ta görkemli bir lansman düzenledi.

Ancak Anadolujet'in anlaşma yaptığı bir turizm acentesinin son anda protokolü iptal etmesi Anadolujet uçuşlarını zora soktu. 

O günden bu yana, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile THY Nevşehir Müdürü Osman Taha Küçük gecelerini gündüzlerine katarak bu seferlerin başlayabilmesi için gayret gösterdi.

Gösterilen bu çabanın önümüzdeki günlerde meyvesinin alınması bekleniyor. Antalya uçuşları ile birlikte eş zamanlı olarak İzmir uçuşlarının da başlaması için gayret gösteriliyor.

Sadece Nevşehir için değil, Kayseri, Kırşehir, Aksaray ve Niğde’deki seyahat imkânlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak bu seferlerin başlamasını dört gözle bekliyoruz. (Haber50)


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hilton - 4 yıl önce
hiltonda bir program vardı antalya seferleri başladı diye ama bir türlü uçmadı antalya ya ucak başkan ucagı aldıgı şehirler arası uçak uçuracagım demişti.ama uçmadı ne uçtu bu sözler uçtu havaya.
Avatar
Sezen - 4 yıl önce
thy ulaşım açısından her olanagı sağlıyor memleketime thy ile first lady gibi gidiyorum hahaaa :) kaliteli ve ucuz olabilmek her markanın harcı değil.