banner461
banner195

Nevşehir'de Valiliğin Asansörü Neden Çalışmaz?

Son yıllarda Nevşehir’de çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu binasında bakım onarım çalışmaları yapıldı. Ve bir çok kamu dairesi günümüz şartlarında daha modern bir hale getirildi. Ancak Nevşehir Valiliğinin asansörünün halen çalışmıyor olması dikkatlerden kaçmıyor.

Nevşehir'de Valiliğin Asansörü Neden Çalışmaz?
20 Temmuz 2015 Pazartesi 14:14

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Son yıllarda Nevşehir’de çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu binasında bakım onarım çalışmaları yapıldı. Ve bir çok kamu dairesi günümüz şartlarında daha modern bir hale getirildi. Ancak Nevşehir Valiliğinin asansörünün halen çalışmıyor olması dikkatlerden kaçmıyor.

Geçtiğimiz yıllarda özellikle Valilik binalarına işi düşebilecek engellileri düşünerek rampa yaptıran Valilik Yetkililerinin aynı engelli Vatandaşın ya da yaşlı insanların nasıl Valilik binalarının 4. Katına, ya da diğer katlarına ulaşacağına bir çare üretmemeleri de oldukça ilginç.

1990’lı yıllarda yapılan ve geçtiğimiz yıllarda geçirdiği çeşitli onarımlarla günümüz şartlarına uyarlanan Valilik binalarındaki asansör acaba sadece süs olsun diye mi oraya konuldu diye insanın sorası geliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.