banner461
banner195

Nevşehir'de yine aynı manzara...

Nevşehir'de, dolu ve sonrasında gelen sağanak yağış hayatı felç etti. Birçok ev ve işyrini su basarken, caddelerde su birikintileri oluştu. Yağıştan dolayı mağduriyetlerini dile getiren Vatandaşlar ise Denizimiz geldi Gemilerimiz nerde ? diyerek inceden espri yaparak göndermede bulundular...

11 Haziran 2014 Çarşamba 09:26

banner143
Nevşehir'de Dolu ve Sel Hayatı Felç Etti
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir'de, dolu ve sonrasında gelen sağanak yağış hayatı felç etti. Birçok evi su basarken, caddelerde su birikintileri oluştu.

Nevşehir'de akşam saatlerinde Yağan fındık büyüklüğündeki dolu, cadde ve sokakları beyaza bürüdü. Yaklaşık 15 dakika Yağan dolu daha sonra yerini sağanak yağışa bıraktı. Yağışla birlikte şehir merkezindeki özellikle apartmanların zemin katında bulunan bazı evleri su bastı. Su altında kalan evlerde büyük maddi hasar meydana gelirken, Belediye İtfaiye ekipleri su basan evlerde çalışma başlattı.

Yağıştan en çok etkilenen Hastane Caddesi'nde ise yollarda su birikintileri oluşurken, beton basamaklar ve asfaltta çökme meydana geldi.

Yine Yağışar Nevşehir de bildik yerlerde bildik sorunlar meydana getirdi... Özellikle Nevşehir Sanayi girişi İmam Hatip Lisesi civarında yolun şiddetli yağışlar sebebiyle bir süre trafiğe kapandığı ve ulaşımın kontrollü olarak sağalandığı görüldü.

Nevşehir Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, parçalı bulutlu hava ve sağanak yağışın hafta içerisinde de devam edeceğini bildirdi. 

Nevşehirli Vatandaşlar ise artık Bıktık usandık yazıktır günahtır ayıptır diyerek isyan ederek Her yağmur yağdığında bu olay gerçekleşiyor.Yetkililere sesleniyoruz . Artık her yağış yağdığında aynı çileleri çekmek aynı manzaralarla karşılaşmak istemiyoruz diyorlar.


"Denizimiz geldi Gemilerimiz nerde ?" diye inceden espri yaparak göndermede bulundular...

FİB Haber Merkezi olarak yetkilileri bir kez daha uyarıyoruz. Bu görüntüleri artık görmek istemiyoruz...

İşte Nevşehir i bugün 15 dakikalık yağışıyla etkisine alan dolu ve şiddetli yağıştan hiç görmediğiniz görüntülerle başbaşa bırakıyoruz...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şefik kardas - 4 yıl önce
Yat hasan paşa yat 5 sene daha yat sen yazıklar olsun 10 senedir alt yapıya elini sürmedin ileriye dönük hiç bir yatırımın yok ha bu arada mutahit lerle aran iyi yap sat hasan hadi kolay gelsin
Avatar
yeniden - 4 yıl önce
hasan ünveri bunun için yeniden başkan seçtik yaşasın sefalet
Avatar
:) - 4 yıl önce
alt yapı sağlamdır kardeş. parke taşlara bi şey olmaz çöker mi hiç
Avatar
KAPADOKYA - 4 yıl önce
müsteaksınız
Avatar
PARKECİ - 4 yıl önce
adam sağlam parke taş döşüyorrrr
Avatar
... - 4 yıl önce
sel oluyor da biraz serinliyorsunuz ey nevşehirliler. ya sel suları hemenceceik aksa gitse ne olurdu? nankör gelmeyin hemen. azcık düşünün niye böyle acaba diye. büyüklerimiz en iyisini bilir.
Avatar
yorum50 - 4 yıl önce
daha halen borazan çalanlar var yazıklar olsun müstehaksınız bunlara