banner461
banner195

Nevşehir’den Suriye’ye İnsani Yardım Devam Ediyor

Nevşehir den Suriye deki Müslüman kardeşlerimize yardımlar tüm hızıyla devam ediyor.En son dün Bir Tır dolusu Patates Gıda ve Giyim den oluşan Yardım Nevşehir den Reyhanlı dan Suriye içlerine ulaştırılmak üzere gönderildiği bildirildi.

Nevşehir’den Suriye’ye İnsani Yardım Devam Ediyor
05 Şubat 2013 Salı 18:24

banner143
banner134

 Konu hakkında FİB haber Merkezimize açıklamada bulunan İHH Nevşehir Temsilcisi Baki Öncel; Şuana kadar Suriye de yaşanılan Esed zulmune maruz kalan Müslüman kardeşlerimize Nevşehir den toplam 14 Tır gıda ve giyim yardımı yapıldığını belirterek Komşusu açken tok yatan bizden değildir inancına sahip olan Nevşehir halkına bu kardeşlik içeren destekleri için sonsuz teşekkür ediyoruz diyerek Allah razı olsun dileğinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
EKREM - 5 yıl önce
gönderen başkası kullandığınız fotoğraf kavak kasabası bu nasıl iş
Avatar
zeki iş.. - 5 yıl önce
kardeş kavak kasabasındanda getiğimiz gün bir tır patates gönderilmişti.biliyorsan konuş bilmiyorsan susta...anlarsın işte
Avatar
baki öncel ih h( insani yardım vakfı ) temsilcisi - 5 yıl önce
ekrem bey dün( 04 şubat 2013 ) gönderdiğimiz yardım tırı kavak kasabasından taşkınlar soğuk hava ana depolarından yüklenmiştir. ve yardımlar enderun eğitim vakfı gönüllülerinin suriyeli kardeşlerine hediyesidir.ahmet inci yönetiminde 50 fl 112 plakalı ve dorse plakası 50 at 379 olan araçla reyhanlıya ulaşmıştır.arkadaşların yaptığı haber doğrudur.kavak kasabasından yüklenmesi konusunda yanlışlık yoktur..ilginiz bu açıklamaya sebep olmuştur.. size teşekkür ediyorum..
Avatar
EKREM - 5 yıl önce
değerli arkadaşım elbette biliyorum sanırım siz kavaklısınız bu türde bir çıkış yaptığına göre ben bu gönderilen ile fotoğrafın ilgisi yok diyorum haberin içeriğini okumayan kavaktan 2. bir tır gönderildi sanıyor