banner461
banner195

Nevşehir'e Artık Bir BAKAN Lazım ...!

Nevşehir de vatandaş artık ''3 dönemdir her seçimde oy oranını Nevşehir'de katlayan AK Parti, bu dönem mutlak bir bakan çıkarmalı diye düşünüyor...

Nevşehir'e Artık Bir BAKAN Lazım ...!
25 Ağustos 2014 Pazartesi 10:59

banner143
banner134

 Nevşehir artık bir bakanı olsun istiyor....Nevşehir'e Bir Bakan Yakışır...

27 Ağustos tarihinde AK Parti 1. Olağanüstü kongresi yapılacak. AK Parti 1. Olağanüstü kongreye Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu tek aday olarak girecek ve önümüzde ki hafta ise 62. Hükümeti kurma görevi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilecek. Ancak Nevşehir tüm bu gelişmeleri yakından takip ederken 62. Hükümette artık bir bakanı olsun istiyor. 61. Hükümette Karaman’dan bir bakan görev almasının ardından ise 62. Hükümet içerisinde ise Ankara kulislerinde Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu’nun ismi Milli Savunma Bakanlığı için adı geçiyor. Unutmadan belirtelim Niğde ilinde 2 AK Parti milletvekili birde CHP milletvekili bulunuyor. Ancak Nevşehir ise son üç dönemdir AK Parti’den üç milletvekili meclise gönderiyor. Hal böyle olunca Nevşehir artık 62. Hükümette artık bir bakanımız olsun istiyor.

Ankara kulislerinde sıcak saatler yaşanırken Niğde ili bir bakanlık görevinde bulunmak için kulis çalışmalarını hızlandırdı. Nevşehir’de ise bu hareketli bir kulis çalışmasını henüz yapamadığı dikkatlerden kaçmıyor. Son olarak sosyal paylaşım sitesinde Başkentçi kullanıcı ismiyle AK Parti ve 62. Hükümet ile ilgili paylaşımlarda bulunması dikkatlerden kaçmadı ve  bu kişiye Nevşehir’den neden bir bakan çıkmıyor diye sorumuzu yönelttik. Başkentçi isimli kullanıcı ise bizlere kısa bir öz cevap verdi. ‘’ LOBİ’’

Henüz çok geç olmadan haydi Nevşehir artık bizlerde üç dönemdir AK Parti’den üç milletvekili göndermemizin artık meyvesini alalım. Ankara’ya sesimizi daha gür çıkartalım. Biz 2011 yılından beri bizleri mecliste temsil etmesi için 3 milletvekilini de AK Parti’den gönderdik. Artık bizlerinde bir milletvekili Bakanlık yapsın.

Davutoğlu ile kabine de revizyona gidilecek olması ile büyük heyecan ve beklenti içerisine giren ilimiz Nevşehir'de vatandaşlarımız Nevşehir'e bir Bakan yakışır diyorlar.
3 dönemdir her seçimde oy oranını Nevşehir'de katlayan AK Parti, bu dönem mutlak bir bakan çıkarmalı. İlk dönem 3'de 3, ikinci dönem 3'de 3 ve bu dönemde de 3'de 3 yapan AK Parti, Nevşehir halkına bir "Bakan" borçlu...

Nevşehir halkı AK Parti'ye, dolayısı ile AK Parti'nin Genel Başkanı olan Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve onun gösterdiği milletvekili adaylarına güvendiğini, inandığını verdiği % 61'lik oy oranı ile gösterirken, yüksek sesle de Nevşehir den bir bakan istiyor artık.


Nevşehir den daha önce Vefa Poyraz, Esat Kıratlıoğlu gibi isimler Bakanlık görevi yapmışlardı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Osman özkan - 4 yıl önce
Bunu yozgatlılar beceriyor
Nevşehir ancak oy verir
Avatar
çok bekleriz.. - 4 yıl önce
nasıl olsa oy veren halkımız var.ne gerek var bakana.ayrıca bakanlık vasfına sahip girişken aktif milletvekillerimizde yok.habire ankaraya gidip gelseler,halktan oy isteseler.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
2015 de sayın hasan ünver bey millet vekili olursa, kültür ve trizm bakanı olur başka çare yokkk
Avatar
adam - 4 yıl önce
Ya cok kötü bir haber bakan olabilecek kapasitede tek bir millrtvekilimiz yok mevcut vekillerimiz ancak nereye güvenlik görevlisi ve temizlik elemanı alınacak onun hesabını yapsınlar. Bu arada hasan ünver turizm Bakanı olmalıdır diyen şahıs. Çapı neki bakan olsun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
sadece kendi vatandaşına ve memuruna kabadayılık edenden bakan değil bir daha ki seçime vekil bile olmaz
Avatar
Ak partili - 4 yıl önce
Ben başbakan olsam şu mevcut millet vekili bakan deyil Muhtar bile yapmam adam lar ankarayı mesken tuttular göstermelik gelip gidıyorlar ak partıye tazık olacak önümüzdeki secimlerde
Avatar
samet kaya - 4 yıl önce
çok beklersiniz
Avatar
akpli bal - 4 yıl önce
Bizim bakan olcak vekilimiz mi vatki.
yazik onlara hatta kocaman bi yuh. Ben vekillere yani akpye oy verdim haram olsun onlara hakkimi helal etmiyom