banner421
banner461
banner195

Nevşehir'e Kar Geliyor...!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahminlerine göre Nevşehir’de karla karışık yağmur yağışı bekleniyor.

Nevşehir'e Kar Geliyor...!

banner143
banner134
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahminlerine göre Nevşehir’de bugün kuvvetli sağanak yağmur yağışı, 21 Kasım Cuma günü yağmur yağışı beklendiği açıklanırken 22 Kasım Cumartesi, 23 Kasım Pazar ve 24 Kasım Pazartesi günü ise karla karışık yağmur beklentisi olduğu açıklandı. 24 Kasım Pazartesi günü Nevşehir’de hava sıcaklığı ise -2 dereceye kadar düşecek.

Nevşehir’de önümüzde ki dört gün boyunca hava durumu şu şekilde olacak;

21 Kasım Cuma yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 7 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 10 derece olarak tahmin ediliyor.

22 Kasım Cumartesi, Karla karışık yağmur bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 3 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 7 derece olması tahmin ediliyor.

23 Kasım Pazar, Karla karışık yağmur bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 2 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 7 derece olması tahmin ediliyor.

24 Kasım Pazar,Nevşehir’de karla karışık yağmur yağışları devam edecek. En düşük hava sıcaklığı -2 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 6 derece olması tahmin ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.