banner461
banner195

Nevşehir’i 'Herkes Onu Okuyor' Heyecanı Sardı.Hedef 20 Bin Kişi

Nevşehir Eğitim Gönüllüleri Derneği (NEV-DER) Dernek Başkanı Ali Kızıltepe ve Gesiad Dernek Başkan Yardımcısı Emrah Güner FİB haber merkezimizi ziyaret ettiler.Herkes O'nu okuyor' projesi kapsamındaki yarışmanın heyecanı tüm Nevşehir’i sardığını ifade eden NEV-DER Dernek Başkanı Ali Kızıltepe Nevşehir için hedefimiz 20 Bin kişi dedi.

23 Ocak 2013 Çarşamba 18:40

banner143
banner134

 Nevşehir Eğitim Gönüllüleri Derneği (NEV-DER) Dernek Başkanı Ali Kızıltepe ve Gesiad Dernek Başkan Yardımcısı Emrah Güner FİB haber merkezimizi ziyaret ettiler.Herkes O'nu okuyor' projesi kapsamındaki yarışmanın heyecanı tüm Nevşehir’i sardığını ifade eden Kızıltepe Nevşehir için hedefimiz 20 Bin kişi dedi.

 Hedefe ulaşmak için Nevşehir Yerel Medyasınada büyük iş düşüyor diyen NEV-DER Dernek Başkanı Ali Kızıltepe bu konuda herkesin sağduyulu olmasını ve bu anlamlı ödüllü yarışmaya katılmalarını diledi.

Nevşehir Eğitim Gönüllüleri Derneği (NEV-DER) ile Nevşehir İl Müftülüğü ve Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Herkes O'nu okuyor' projesi kapsamındaki yarışmanın heyecanı tüm ili sardı.NEV-Der Dernek Başkanı Ali  Kızıltepe, 20 bin kişinin hedeflendiğini belirtti. Değirmenci, Peygamber Efendimizin (SAS) hayatının her kesim tarafından okunmasının, hayatının örnek alınmasının en önemli gayeleri olduğunu söyleyerek "Efendimizi tüm insanlarla buluşturmak istiyoruz. Bu hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz. Toplumu hem dini noktada aydınlatmak, hem Efendimizin örnek hayatı ile nesilleri tanıştırmak ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için İl Müftülüğümüz,NEV-DER ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye'de katılım ve kazanım noktasında bir ilke imza atacağız." dedi.

Büyük ödüllerinde yer aldığı ve dağıtılacağı sınavda umreden bilgisayara, bisikletten tablet bilgisayara kadar değişik ödüller var. Yarışmaya Nevşehir ve tüm ilçe belde köylerden katılım  ve  Kayıtlar için http://nevsehironuokuyor.org/ sitesinden yapılabiliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
rabia inanmış - 5 yıl önce
yarışma çok güzel
Avatar
yunus arıkn - 5 yıl önce
yarışma nerde olacak tır?
Avatar
celal arıkan - 5 yıl önce
yarışma çok güzel bence
Avatar
ayşe çelik - 5 yıl önce @rabia inanmış
bu projeyi başlatan herkese çok teşekkür ediyorum allah cc razı olsun
Avatar
merve tekel - 5 yıl önce
sınava girmek istiyorum
Avatar
ahmet özenç - 5 yıl önce
birinci olmak için
Avatar
Niye O. Yada O'nu diyorsunuz - 5 yıl önce
niye o' peygamber efendimizin bir ismi var. hazreti muhammed mustafa (sav).
Avatar
gülbahar - 5 yıl önce
ben bu sınava kayıt oldum ama ben bu sınava ödül için katılmadım