banner461
banner195

Nevşehir'in Whatsapp Haber Hattı : Çekin, Gönderin, Yayınlayalım

Nevşehir Haberde Gündemin Adresi www.fibhaber.com haber sitesi olarak yayınlanmasını istediğiniz haberin fotoğraflarını çekin gönderin, yayınlayalım.

Nevşehir'in Whatsapp Haber Hattı : Çekin, Gönderin, Yayınlayalım
30 Ocak 2016 Cumartesi 17:53

banner143
banner134
Nevşehir'in ilk ve en çok takip edilen internet haber gazetesi www.fibhaber.com habercilikde şimdi yeni bir çığır açıyor. Akıllı telefonunuz varsa ve çevrenizde gördüğünüz haberlik olayları çekin bize Whatsapp’tan gönderin. Haberini yayınlayalım.

FİBHABER.COM yeni bir uygulamayı sizlerle buluşturuyor. Artık sizin de haberleriniz takip edilecek.

Çek-Gönder-Yayınlansın bölümü yayında...

Siz çekin, bize gönderin biz de yayınlayalım...

Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de trthaber.com'da değerlendirelim.

Kentinizde, ilçenizde, köyünüz veya mahallenizde gördüğünüz olumsuzlukları, komik olayları, ilginç fotoğrafları bizimle paylaşın. Anında FİBHABER.COM’da yayınlansın.

Bunun için yapmanız gereken şey çok basit sadece Whatsapp için kullanabileceğiniz 0 532 627 28 74 nolu hattını cep telefonunuza kaydedin. Fotoğraflarınızı bu numaraya paylaşabilirsiniz.

Nevşehir'de haberleriyle halkın sitesi olan FİBHABER.COM’a daha rahat ulaşabilirsiniz.

Haberlerinizi Bekliyoruz...
Nevşehir’e Gündemin Adresi www.fibhaber.com Nevşehir'de gördüğünüz olayların haber yapılmasını istiyorsanız haberin fotoğrafı çekin bize 0 532 627 28 74 whattsapp numarasından atın yayınlayalım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.