banner461
banner195

Nevşehirli Bürokratlar ve İşadamları Derneği Nevşehir'e Geliyor

İstanbul'da yaşayan Nevşehirli Bürokratlar ve İş adamları Derneği (Nevbiad) Yönetim Kurulu yarın Nevşehir'e geliyor.

Nevşehirli Bürokratlar ve İşadamları Derneği Nevşehir'e Geliyor
25 Aralık 2015 Cuma 18:22

banner143
banner134
İstanbul Vali Yardımcısı iken Başakşehir Kaymakamlığına atanan Nevşehirli Değerli hemşehrimiz Kazım Tekin Başkanlığındaki Nevşehirli Bürokratlar ve İş adamları Derneği (Nevbiad) Yönetim Kurulu yarın Nevşehir Valimiz Mehmet CEYLANI'ı makamında ziyaret edecekler.

Nevbiad Yönetim Kurulu Başkanı ve 
Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin yeni kurulan NEVBİAD Derneğinin asıl amacının, İstanbul’da bulunan bürokrat ve işadamı Nevşehirliler arasında dayanışmayı, işbirliğini ve hemşerilik duygusunu artırmak olduğunu belirtti.

Tekin, ayrıca dernek yönetimi olarak Nevşehir Valisi, Milletvekilleri, Rektör, Kaymakamlar ve Belediye Başkanları ile de iyi ilişkiler kurup Nevşehir’e katkı sağlamanın en önemli hedefleri olduğunu vurguladı.NEVBİAD Derneğinin kuruluşundan sonra Nevşehir'e ilk ziyareti olması açısındanda önem taşıyor.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'ı İstanbul'da misafir eden NEVBİAD derneği, Vali Ceylan'ın özel daveti üzerine ilimize teşrif ediyor...

 
İstanbul'da yaşayan Nevşehirli Bürokratlar ve İş adamları Derneği (Nevbiad) Yönetim Kurulu tarafından İki sürecek Nevşehir proğramı kapsamında Valilik, Belediye başta olmak üzere çeşitli kurum kuruluş ve STK'lar ziyaret edilecek.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mesut Altun - 2 yıl önce
Kurulusu yeni olan , fakat tecrubesi ve Nevsehir aski sevgisi eski olan dernek yoneticisi arkadaslarimi bagirlarina basmak icin Nevsehirliler hasretle bekliyor.