banner461
banner195

Nevşehirli Esnafın Girişimciliği Artırılacak

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Nafiz Çalışkaner, 2014 yılında daha aktif bir oda olmayı planladıklarını dile getirdi.

Nevşehirli Esnafın Girişimciliği Artırılacak
11 Mart 2014 Salı 19:03

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Nafiz Çalışkaner, 2014 yılında daha aktif bir oda olmayı planladıklarını dile getirdi.

2013 Yılında yaptıkları çalışmalarla 1000’e yakın oda üyelerinin sorunlarına çözüm üretmek ve İş Kur ile yapılan çalışmalarla üyelerine yeni istihdam alanları oluşturmanın çabası içerisinde bulunduklarını kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, gelecek yıl bu çalışmaların daha artırılacağını belirtti.

2014 Yılının ilk aylarında Nevşehir’in ve Kapadokya bölgesinin daha etkin tanıtımı açısından bir fuar girişiminde bulunacaklarını ifade eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, yeni yılda Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğü ile esnafa yönelik girişimcilik kursu açmayı planladıklarını, İş güvenliği yasası ile ilgili esnafın sorunlarının çözülmesi ve esnafın özellikle bu konuda bilinçlendirilmesi için çeşitli girişimlerde bulunacaklarının altını çizdi.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.