banner461
banner195

Nevşehirli Gazeteci Sertbakan son yolcuğuna uğurlandı

Nevşehir’de uzun yıllar gazetecilik yapan yerel bir radyo işletmecisi Mustafa Sertbakan 47 yaşında hayatını kaybetti.Nevşehir Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda yerel bir radyo işletmecisi olan Mustafa Sertbakan (47) yakalanmış...

Nevşehirli Gazeteci Sertbakan son yolcuğuna uğurlandı
14 Ağustos 2016 Pazar 14:48

banner143
banner134
Nevşehir’de uzun yıllar gazetecilik yapan yerel bir radyo işletmecisi Mustafa Sertbakan 47 yaşında hayatını kaybetti.

Nevşehir Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda yerel bir radyo işletmecisi olan Mustafa Sertbakan (47) yakalanmış olduğu amansız bir hastalıktan kurtulamadı. Dün akşam hayata gözlerini yuman gazeteci Mustafa Sertbakan bugün öğle namazına müteakip Kurşunlu Camiinde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı ile son yolcuğuna uğurlandı.

Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün kıldırmış olduğu cenaze namazına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız, Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bayram Ekici, Kapadokya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Osman Koca, Nevşehir Gündemin Adresi FİBHABER.com Genel Yayın yönetmenleri Fikret Çapacı, İbrahim Uysal, sivil toplum kuruluşu başkanları, yöneticileri ile çok sayıda gazeteci meslektaşları katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından merhum Mustafa Sertbakan’ın naşı Kaldırım mezarlığına defnedildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.