banner461
banner195

Nevşehirli Hayırsever İşadamı Sağlık Ocağı Yaptıracak

Nevşehir'in saygın ve Hayırsever iş adamı Hacı Mustafa Paslanmaz 2000 Evler Mahallesi TOKİ konutlarında Sağlık Ocağı ve 112 Acil Servis istasyonu Yaptıracak.

Nevşehirli Hayırsever İşadamı Sağlık Ocağı Yaptıracak
27 Nisan 2015 Pazartesi 18:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİBHABER-Nevşehir'in saygın ve Hayırsever işadamı Mustafa Paslanmaz 2000 Evler Mahallesi TOKİ konutlarında Sağlık Ocağı ve 112 Acil Servis istasyonu Yaptıracak.


Nevşehirli Hayırsever işadamı Mustafa PASLANMAZ ile oğlu Bekir PASLANMAZ ve Nevşehir İl Sağlık Müdürü Rahim ÜNLÜBAY, 2000 evler TOKİ mahallesinde yapacakları sağlık ocağı inşaatı için Vali CEYLAN'ı makamında ziyaret etti.

   
Nevşehirli hayırsever iş adamı Hacı Mustafa Paslanmaz beraberinde oğlu Bekir Paslanmaz ve torunu Mustafa Paslanmaz ile beraberinde Nevşehir İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay Bugün Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Sağlık Bakanlığının onay verdiği 6 aile hekiminin görev yapacağı Sağlık Ocağı ve 112 acil servisinin de bulunacağı en son teknolojiyle yapılacak olan tip projeyle ilgili olarak, hayırsever Paslanmaz Ailesi Sayın Valimiz Mehmet CEYLAN ile görüş alışverişinde bulundu. 

Daha sonra 
Nevşehirli hayırsever iş adamı Hacı Mustafa Paslanmaz 2000 Evler Mahallesi TOKİ konutlarında yapmayı planladığı Altı Hekimlik Sağlık Ocağı ve 112 Acil Servis istasyonu yapımına iliişkin  Vali Ceylan ile ön protokol yapıldı.

Görüşme sonrası Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan,Nevşehirli hayırseverimiz Hacı Mustafa Paslanmaz'ı bu güzel düşünceleri için tebrik ederek  İlimiz Nevşehir’in hayırsever açısından zengin bir il olduğunu belirterek, hayırsever Paslanmaz Ailesine yaptıkları ve yapacakları hayırlardan dolayı teşekkür etti. Ceylan, Nevşehirimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." diye konuştu.


Nevşehir 2000 Evler Mahallesi TOKİ konutlarında yapılması planlanan Sağlık Ocağı ve 112 Acil Servis istasyonu'nun en kısa sürede yapılarak teslim edileceği belirtildi.

FİB Haber Merkezi olarak, Paslanmaz Ailesini kutluyor bu örnek çalışmaların hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. Allah razı olsun...

FİBHABER.COM Nevşehir'in ilk ve en çok izlenen haber sitesi...

Nevşehir'in Bağımsız Güncel Haber www.fibhaber.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Belirsiz isim - 3 yıl önce
Süperrrrr
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
Allah sizlerden razı olsun Paslanmaz ailesini herkesin örnek alması gerek.'Hayır et ki Hayır bulasın'
Avatar
Gajo - 3 yıl önce
Aman genclere is imkani saglamayin boyle devam devam
Avatar
maşallah maşallah - 3 yıl önce
Aman nazar değmesin. Hem istihdam yaratıyorlar hem de hayır yapıyorlar sizin gibilere çok ihtiyacımız var...
Avatar
kenan basarir - 3 yıl önce
Paslanmaz ailesiylee gurur duyuyorum bekir abi gibisi yok nevsehirde..
Avatar
yüksel babaoğlu - 3 yıl önce
tsk ler hacı abiye sosyal hizmetlere katkılarından dolayı gecmiştede cami gibi dini hizmelerdede bulunmuştu
Avatar
ALOS - 3 yıl önce
cenabı allah razı olsun şahsım adına teşekkür ederim dualarla
Avatar
meterisli - 3 yıl önce
tebrikler paslanmaz ailesine adam gibi adamlarmiş