banner461
banner195

Nevşehirli Hayırseverimiz Ali Dirikoç’dan Üniversitemize Ziyaret

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi hayırseverlerinden İş Adamı Ali Dirikoç, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Nevşehirli Hayırseverimiz Ali Dirikoç’dan Üniversitemize Ziyaret
17 Kasım 2014 Pazartesi 15:47

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi hayırseverlerinden İş Adamı Ali Dirikoç, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini ziyarete gelen hayırsever İş Adamı Ali Dirikoç ve ailesini Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç karşıladı. Ali Dirikoç ve ailesini makamında ağırlayan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin fiziki yapılanması başta olmak üzere, okul, bölüm, program ve hızla artan öğrenci sayısı hakkında bilgi verdi.

Minik Öğrenciler Karşısında Duygulandı

Daha sonra Dirikoç ailesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kadın-Mehmet Dirikoç Anaokulunu ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve Okul Müdürü Fatih Akpınar nezaretinde anaokulunu gezerek bilgi alan Ali Dirikoç ve ailesi, anaokulunda eğitim gören minik öğrencilerle de bir araya geldi. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Ali Dirikoç, minik öğrencilerin kendisine göstermiş olduğu ilgiden dolayı duygulu anlar yaşadı.

Fakülte Öğrencilerinden Dirikoç Ailesine Teşekkür

Hayırsever İş Adamı Ali Dirikoç anaokulu ziyaretlerinden sonra Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç nezaretinde yine kendisinin yaptırmış olduğu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik-Mimarlı Fakültesini ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve Ali Dirikoç ile beraberindekileri karşılayan Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nesimi Aktaş, fakültede bulunan derslikler ve laboratuarlar hakkında bilgi verdi.  

Fakültede öğrenimlerini devam ettiren gençlerle de bir araya gelen Ali Dirikoç ve ailesine, öğrenciler yapmış oldukları yardımlardan dolayı teşekkür etti.  

Rektör Kılıç’tan Tüm Hayırseverlere Teşekkür

Hayırsever İş Adamı Ali Dirikoç ve ailesine ziyaretleri sonunda maddi ve manevi desteklerinden dolayı şükran ve teşekkürlerini sunan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, ayrıca tüm hayırseverlere teşekkür etti.

Ali Dirikoç ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin geldiği seviyenin memnuniyet verici olduğunu,  bunun karşısında çok heyecanlandığını ve duygulandığını ifade etti.

Dirikoç ailesi ziyaretlerinin ardından Üniversitemizden ayrıldı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
oz Nevşehir li - 4 yıl önce
Isterseniz bi mekke daha yaptirin yediginiz ictiginiz haram.
Avatar
hadi - 4 yıl önce
hayırseverlerimize teşekkürler
Avatar
kim@öz nevşehirli - 4 yıl önce
kardeş ali dirikoç 3 trilyon üniversiteye yardım yaptı, pazartesi günü 280 milyar zekat dağitmış ne biliyon haram olduğunu, hesabını kim tutuyor allahtan başka bilmediğin konuda konuşmakta doğru değil
Avatar
apokrifal - 4 yıl önce @kim@öz nevşehirli
sen nereden biliyosun bu yardımları, bu zekatları?
çok laf yalansız, çok mal haramsız olmaz derler.
Avatar
Zeki haciosmanoğlu - 2 yıl önce
Eğitime yapmış olduğu yardımlar için teşekkür ederim.Kendileri o vaziyete karşı halk adamı olarak tanıdım. Hayır işleri yapmaya devam et Ali dayı Üsküdar selamiali Mah. Muhtari.Zeki Haciosmanoğlu