banner461
banner195

Nevşehirli İnternet Fenomeni Rıdvan'ın Gülme Garantili Videosu

Nevşehir'i orta oyunuyla dünya'ya tanıtan Rıdvan Göğüş, yeni hazırladığı eğlenceli video ile Nevşehir şivesini kültürünü duyurmaya devam ediyor. İşte yine izlenme rekorları kıracak o Bomba video...

29 Mart 2018 Perşembe 11:35

banner143
banner134

Nevşehir'i orta oyunuyla dünya'ya tanıtan Rıdvan Göğüş hız kesmeden yeni videolarla Nevşehir şivesini kültürünü duyurmaya devam ediyor.

Göğüş bu sefer de Nevşehir'in tanınmış yüzlerinden sucu Tamer çalışkaner ve Mehmet Özçelikle yine çok eğlenceli bir video yayınladı.Nevşehir Orta Oyununda  bu sefer dolmuş söförü olan hemşerimiz Rıdvan Göğüş izleyenleri kahkahaya boğmaya devam ediyor.

Rıdvan Göğüş'ün açıklamasında; ''Türkiye'nin çeşitli illerinden sırf oyunu oynamak için geliyorlar gelenlerin bazılarıyla oynuyoruz bazılarıyla da maalesef zamanım olmadığından dolayı oynayamıyoruz gönül ister ki her isteyenle oynayalım ama işimden dolayı zaman bulamıyorum Nevşehir halkının göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum beni gördüklerinde çok güzel tepkiler alıyorum buda beni mutlu ediyor inşallah Nevşehir'imizin kültürünü şivesini daha da fazla kişiye duyurmaya devam edeceğim'' dedi.

Buyurun hep birlikte Nevşehirli Hemşerimiz Rıdvan Göğüş'ün Paylaştığı o Videoyu birde böyle izleyelim.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.