banner461

Nevşehirli İş Adamı Halil Doğan'dan Sürmeli'ye Ziyaret

Tüm Nevşehirliler Federasyonu Genel Sekreteri, iş adamı, Elektrik mühendisi Halil Doğan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi idari koordinatörü Mehmet Fatih Sürmeli'yi makamında ziyaret etti.

banner503
Nevşehirli İş Adamı Halil Doğan'dan Sürmeli'ye Ziyaret
14 Temmuz 2017 Cuma 19:12

banner143
banner134
Tüm Nevşehirliler Federasyonu Genel Sekreteri, iş adamı, Elektrik mühendisi Halil Doğan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi idari koordinatörü Mehmet Fatih Sürmeli'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak 15 Temmuz yıldönümünde anlamlı bir hediye takdim etti.

Aynı zamanda Üniversiteden aynı dönem arkadaşı olan ikili 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle ortak bir mesaj yayınladılar. Yapılan Açıklamada, “Bir yıl önce 15 Temmuz gecesi alçak bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. 15 Temmuz gecesi milletimizin ortaya koyduğu milli irade sayesinde bu alçak darbe girişimi püskürtülmüştür. 15 Temmuz, bütün ihanet şebekelerine rağmen, bu milletin sahip olduğu iman ateşinin hiçbir zaman söndürülemeyeceğini göstermiştir. 15 Temmuz’un 1. yılında, bu alçak girişime karşı tarihte emsali görülmemiş bir kararlılıkla karşı koyan aziz milletimize şükranlarımızı sunuyor, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.