banner461
banner195

Nevşehirli İşadamları Hannover Messe 2015 Fuarı’nda

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği organizasyonla Almanya’nın Hannover Şehri’nde yapılan Messe 2015 Sanayi ve Endüstri Fuarı’na katılan 22 kişilik işadamı gurubu incelemelerine devam ediyor.

Nevşehirli İşadamları Hannover Messe 2015 Fuarı’nda
14 Nisan 2015 Salı 23:23

banner143
banner134
 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği organizasyonla Almanya’nın Hannover Şehri’nde yapılan Messe 2015  Sanayi ve Endüstri Fuarı’na  katılan 22 kişilik   işadamı gurubu  incelemelerine devam ediyor.

Aralarında Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ergün ,Habil Uluer, Meclis Üyeleri  Adnan Doğu, Necdet Civelek,İlhan Kahraman,Kamil Arısaman, Ercan Civelek’in de yer aldığı işadamlarından oluşan grup   Almanya  gezisinin ilk gününde Messe  2015 fuarındaki stantları gezdi.

Alman Ticaret Odası yetkilileri ile ortak toplantıya katılacak  olan işadamları burada yapacağı görüşmelerin ardından  Cuma günü ülkeye geri dönecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
ticaret ve sanayi odası ilimiz müteşebbislerinin önünü açmak için bu tür organizasyonları son dönemlerde iyice artırdı, böyle de devam etmeli. emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
Avatar
ibrahim - 3 yıl önce
derinden derinden ama etkili faaliyetler, durmak yok yola devam
Avatar
FATİH - 3 yıl önce
bundan sonraki iş gezilerine bizlerde katılmak istiyoruz, yalnız sektör seçimleri konusunda bizlerin fikirlerini alirsaniz çalişmalar daha başarili olur, allah yolunuzu açik etsin
Avatar
Ahmet Merih ÖZYILMAZ - 3 yıl önce
kosgeb desteği ile düzenlenen iş gezisinin, memleketimiz sanayici ve müteşebbislerine yeni ufuklar açması dileğiyle.
Avatar
BİR BİLEN - 3 yıl önce
ticaret odası her zaman olduğu gibi faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiş memleketimiz için hayırlı olsun oda her zamanki gibi iyi çalışıyor emeğinize sağlık
Avatar
MUTTALİP - 3 yıl önce @Ahmet Merih ÖZYILMAZ
sayın kosgeb eski müdürümüzün nevşehir kosgebin esnafı, girişimciyi nasıl uğraştırdığından da haberleri vardır umarım.önce kosgeb kendi ufkunu açsın.
Avatar
meterisli - 3 yıl önce
nekadar çok yatırımcı varmış nevşehirde vay beee
Avatar
Fatih altundal - 3 yıl önce
Oralara sadece bu insanlarımı gitmedi Lazım.