banner461
banner195

Nevşehirli Kalp Hastası Selin’e, Ünver Sahip Çıktı

Nevşehir’de doğuştan kalp rahatsızlığı bulunan 16 yaşındaki Selin Kaynar’a, ameliyat olması için Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver sahip çıktı.

Nevşehirli Kalp Hastası Selin’e,  Ünver Sahip Çıktı
14 Ocak 2016 Perşembe 11:12

banner143
banner134
Nevşehir’de doğuştan kalp rahatsızlığı bulunan 16 yaşındaki Selin Kaynar’a,  ameliyat olması için Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver sahip çıktı.

Nevşehir’de doğuştan kalp rahatsızlığı bulunan  ve maddi imkansızlıklar nedeniyle ameliyat olamayan 4 çocuklu Kaynar ailesinin en büyük kızı 16 yaşındaki Selin Kaynar’a ameliyatı için müjdeli  haberi ,  Nevşehir  Belediye Başkanı Hasan Ünver verdi.

Kaynar ailesi, kendilerine verilen müjdeli haber sonrasında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

 Baba Cumhur Kaynar, bugüne kadar 3 ameliyat geçiren ve sağlığına kavuşması için 4. ve son ameliyatı geçirmesi    gereken kızı Selin’e uzanan bu yardım eli için Belediye Başkanı Ünver’e  teşekkür etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’ de, rahatsızlığı nedeniyle eğitimine ara vermek zorunda kalan Selin’in bir an önce sağlığına kavuşması arzusu içerisinde olduklarını belirtti. Ünver : “Selin, bizim kızımız. Yaşadığı kalp rahatsızlığı nedeniyle eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalan Selin’in sağlığına kavuşması için hayırsever bir işadamımın da destekleri ile elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Yapılacak ameliyat sonrasında Selin kızımız, inşaallah eğitimine de kaldığı yerden devam edecektir ”dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.