banner461
banner195

Nevşehirli Marangozlar İstanbul Tüyap Fuarına Gidiyor

Nevşehir Karoserciler Marangozlar Ağaç İşleri Odası Başkanı Ramazan Vedat KORKMAZ 12-15 Mart 2014 tarihleri Arasında, İstanbul Tüyap Fuar merkezinde düzenlenecek olan fuara katılacaklarını belirtti.

Nevşehirli Marangozlar İstanbul Tüyap Fuarına Gidiyor
06 Mart 2014 Perşembe 10:44

banner143
banner134

 Nevşehir Karoserciler Marangozlar Ağaç İşleri Odası Başkanı Ramazan Vedat KORKMAZ  12-15 Mart 2014 tarihleri Arasında, İstanbul Tüyap Fuar merkezinde düzenlenecek olan; “6. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları 15. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler,  Alüminyum - Kompozit, İşleme Teknolojileri, Makineleri, Ürün, Aksesuar ve Hammaddeleri Özel Bölümü” Fuarını ziyaret edeceklerini belirtti.

Oda başkanı Ramazan Vedat Korkmaz yaptığı açıklamada, 13 Mart Perşembe 2014 günü İstanbul’a gideceklerini, İstanbul fuar ziyareti sonrası bir gezi programı düzenlediklerini kaydetti ve oda üyelerini. 3 günlük gezi programında hem ’de  İstanbul Eyüp Sultan Cami ziyaretinde bulunacaklarını akabinde Edirne’nin Başta Selimiye Cami olmak üzere tarihi ve turistik merkezlerini ziyaret edeceklerini ifade eden Korkmaz: “Üyelerimizle ziyaret etmiş olduğumuz fuarlar hem bir alış veriş hem satıcıları tanıma açısından çok verimli geçmektedir. Esnaflarımız yeni ürün ve geliştirilmiş yenilikleri görmekte pratikte uygulamakta, yada satın almak için kendilerine bir fırsat yaratmak için çalışmalarına hız vermektedirler. Gezilerimiz; aynı zamanda üyelerimizin görmediği memleketimizin kültür ve turizm merkezlerinde konaklama yaparak ülkemizin değişik yerlerini tanıma fırsatı da sunmaktadır” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İstanbullu - 4 yıl önce
yav arkadaş şu odanın adını bi değiştirsinler artık. ''marangozlar, mobilyacılar ve karasorciler odası'' marangoz ayrı mobilyacı ayrı karasorci ayrı bi zanaattir...