banner461
banner195

Nevşehir'li Mıknatıs Adam Hastanelik Oldu

Son yıllarda vücuduna yapıştırdığı ütü, çatal, kaşık ve benzeri maddelerle dikkat çeken Mıknatıs adam olarak kamuoyunda tanınan Halis Ateş hastanelik oldu.

Nevşehir'li Mıknatıs Adam Hastanelik Oldu
12 Aralık 2015 Cumartesi 14:01

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Son yıllarda vücuduna yapıştırdığı ütü, çatal, kaşık ve benzeri maddelerle dikkat çeken Mıknatıs adam olarak kamuoyunda tanınan Halis Ateş hastanelik oldu.

Edinilen bilgiye göre; Solunum Yolları Enfeksiyonu nedeniyle bir süredir Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Mıknatıs Adam’ın sağlık durumu iyi ancak bir süre daha tedavisine hastane de devam edilecek.

Nevşehir'in Avanos ilçesinde yaşayan 52 yaşındaki Halis Ateş'in vücudu, kaşık, tencere, ütü, cam ve cep telefonlarını mıknatıs yanı sıra şimdide meyve ve sebzeyi vücudunun çeşitli yerlerine tutturarak Dünya'ya meydan okuyor.

Amerika'dan bir doktor gelerek kendisi üzerinde araştırma yaptığını anlatan Ateş 'Yaptıkları incelemede bende aşırı bio-enerji olduğunu buldular. Bana yerin altındaki suyu dahi bulabilirsin dediler. Alman kanalına çıktıktan sonra Kapadokya'nın mucize şifacısı diye kitaplarında yer verdiler. İnternet üzerinden satılıyor' dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.