banner461
banner195

Nevşehirli Mobilyacılar İstanbul Tüyap Fuarına Gidiyor !

Nevşehir Karoserciler ve Marangozlar Ağaç İşleri Odası, üyelerini İstanbul'daki 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri "Fuarına götürecek.

Nevşehirli Mobilyacılar İstanbul Tüyap Fuarına Gidiyor !
12 Ekim 2016 Çarşamba 15:23

banner143
banner134
Nevşehir Karoserciler ve Marangozlar Ağaç İşleri Odası, üyelerini İstanbul'daki 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri "Fuarına götürecek.

Nevşehir Karoserciler ve Marangozlar Odası başkanı Ramazan Vedat Korkmaz yaptığı açıklamada, Odamız yaptığımız etkinlikler çerçevesinde; Üyelerimizin mesleki bilgi ve becerilerinin artırılması ve yeni teknolojileri yerinde görmeleri alıcı ve satıcının birbirlerini yakından tanıyarak mesleklerine uygun El aletleri, kesici takımlar ve takım tezgâhlarının ve de bir çok etkinliğin yapıldığı Uluslararası Fuar alanı olan TUYAP İstanbul Beylikdüzü’ nde 22-26 Ekim 2016 tarihlerinde Tuyap fuarcılık tarafından İstanbul da düzenlenecek olan, Ülkemizin en kapsamlı; Ağaç İşleme Makinesi 2016 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici takımlar ve Tüyap İstanbul Mobilya fuarı olan Tuyap İntermob 2016 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları fuarını ziyaret edecektir.

Her yıl olduğu gibi meslektaşlarımız yeniliklerden ve Mesleki açıdan yeni bilgiler edinmeleri için; bu ziyaretleri her yıl tertip etmekteyiz. Ayrıca üyelerimiz ülkemizin tarihi mekânlarını gezecekler Ülkemizin coğrafyası hakkında ufukları genişleyecektir. Odamız dan 22 Ekim tarihinde hareketle Çanakkale şehitliği gezilerek 24 Ekim tarihinde fuar alanında olacaklar.

Sektörle buluşmanın gerçekleştiği, ülkemizin en büyük Fuar alanını gezecekler ve görüş alışverişinde bulunacaklardır. Şimdiden ziyaretçilerimize hayırlı yolculuklar Çanakkale şehitlerimize hürmet ve yüce Allahtan rahmet dilerim.


Nevşehirli Tüm esnaflarımıza ve katılımcı üyelerimize teşekkür eder iyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.  

Ramazan KORKMAZ Nevşehir Karoser ve Marangozlar


İşte Nevşehir Karoserciler ve Marangozlar Ağaç İşleri Odasından yapılan o açıklama;

Odamız üyelerimizle, 22.10.2016 / 26.10.2016 tarihleri arasında Tuyap fuarcılık tarafından İstanbul da düzenlenecek olan, Ülkemizin en kapsamlı; Ağaç İşleme Makinesi 2016 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici takımlar ve Tüyap İstanbul Mobilya fuarı olan Tuyap İntermob 2016 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları fuarını ziyaret edecektir


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.