banner461
banner195

Nevşehirli Özel İnsanlar Şehitlerimize Dua Etti

Nevşehir Belediyesi tarafından hizmete kazandırılan 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtı’nı ziyaret eden Özel İnsanlar Eğitim Merkezi öğrencileri, şehitlerimiz için dua etti.

Nevşehirli Özel İnsanlar Şehitlerimize Dua Etti
05 Ekim 2016 Çarşamba 09:08

banner143
banner134
Türkiye genelinde 15 Temmuz Şehitlerimizin hatıralarını her an canlı tutma amacıyla Nevşehir Belediyesi tarafından ilk olarak hizmete kazandırılan 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtı’nı ziyaret eden Özel İnsanlar Eğitim Merkezi öğrencileri, şehitlerimiz için dua etti.

Nevşehir Belediyesi tarafından 2014 yılında eğitilebilir düzeydeki Özel insanların psiko-sosyal gelişimlerine katkıda bulunma ve onların toplum içerisinde hak ettiği yerde bulunmalarını sağlamak amacıyla hizmete kazandırdığı Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde öğrenimlerini sürdüren 40 Özel İnsan, eğitimcilerinin nezaretinde 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtını ziyaret ettiler.

15 Temmuz’da bir grup vatan haininin gerçekleştirdiği darbe girişimi sırasında, darbecilerin kahpe saldırıları sonrasında şehadet mertebesine ulaşan şehitlerimizin hatıralarını ilelebet yaşatmak amacıyla Nevşehir Belediyesi’nin çalışmaları ile Şehitlik Parkı içerisinde hizmete kazandırılan 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtını gezen Özel İnsanlara, eğitimciler tarafından bilgiler aktarıldı.

Şehitlik Parkı içerisinde terör örgütleri ile girişilen silahlı çatışmalarla şehit olan Mehmetçik ve güvenlik görevlilerinin isimlerinin yazılı olduğu anıt mezarları da ziyaret eden Özel İnsanlar, şehitlerimiz için dua ettiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bilge - 2 yıl önce
Duanin ibadetin resmi reklami olmamali bence..