banner461
banner195

Nevşehirli Özel Sporculardan Büyük Başarı

Nevşehirli Özel Sporcularımız, 11 takımın katılımıyla 07-09 Mayıs 2013 tarihlerinde Sivas’ ta düzenlenen grup müsabakalarında üçüncü oldular.

Nevşehirli Özel Sporculardan Büyük Başarı
10 Mayıs 2013 Cuma 10:08

banner143
banner134

 Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün “Sporda Engelleri Kaldıralım”  projesi kapsamında basketbola yeteneği olan özel sporcular Basketbol Antrenörümüz Duygu KANNICI tarafından müsabakalara hazırlandı. Yapılan müsabakaların sonucunda takımımız ilk defa katıldıkları turnuvada üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attılar.

            Basketbol Antrenörümüz Duygu KANNICI yaptığı açıklamada; Böyle bir organizasyona ilk kez katıldığını, özel sporcuların sevinçlerine ve mutluluklarına biraz da olsa faydam olabildiyse benim için büyük bir başarıdır. Bize bu imkanları sağlayan, desteklerini esirgemeyen İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’e ve İş Eğitim ve Uygulama Okul Müdürü Erhan AKIN’a teşekkürleri sunarım. dedi.

İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, “ Sporda Engelleri Kaldırıyoruz projesi meyvelerini vermeye başladı. Özel sporcular atletizm takımımızın 2 altın 4 gümüş madalya kazandığı yarışmanın ardından özel sporcular basketbol takımımız üçüncü olarak bizleri gururlandırdı. Tüm sporcularımızı ve velilerimizi tebrik ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.