banner461
banner195

Nevşehirli Pazarcılar'dan Başbakan Yıldırım'a Meyve Sepeti

Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Heyeti, TBMM ziyaretlerinde, Başbakan Binali Yıldırım'a verilmek üzere, içerisinde bazı meyvelerden oluşan özel bir sepet ilettiler.

Nevşehirli Pazarcılar'dan Başbakan Yıldırım'a Meyve Sepeti
15 Şubat 2017 Çarşamba 18:16

banner143
banner134
Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Heyeti, Başkent Ankara'da Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti. AK PARTİ Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile birlikte AK Parti Genel Kuruluna da katılan Nevşehir heyeti ziyaret sonrası çıkışta Nevşehir'den yanlarında getirdikleri ve özel olarak hazırladıkları Meyve sepetini Başbakan Binali Yıldırım'a takdim ettiler. 

Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Heyeti, TBMM ziyaretlerinde, Başbakan Binali Yıldırım'a verilmek üzere, içerisinde bazı meyvelerden oluşan hurma ,üzüm, portakal, muz ve nar gibi ürünlerin bulunduğu sepeti teslim etti.

Başbakan Binali Yıldırım'da Nevşehirli konuklarına nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, meyve sepeti hediyesi için de teşekkür etti. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.